Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vette figyelembe a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vette figyelembe a barátnőm szex közben, amit kérek, és nem érti a problémát. Ezek után a szakítás a legjobb, ugye?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy szeretjük a kikötözős játékokat. Én is ki szoktam kötözni őt, ő is engem. Van egy biztonsági szó, amit mond a másik, ha valamit tényleg nem szeretne, és azt szeretné, hogy oldozza el.

Viszont... A legutóbbi szexnél, amikor én voltam kikötözve, akkor a barátnőm olyat csinált, ami nekem kellemetlen, átment fájdalmasba is, mondtam a biztonsági szót, de teljesen figyelmen kívül hagyta, és folytatta a dolgot. Kimondtam még 2x, de teljesen ignorálta akkor is, szóval nem az volt, hogy nem hallotta. A vége az lett, hogy elélveztem, és csak utána oldozott el.

Azóta veszekszünk ezen az eseten, mert ő nem érti a problémát, hiszen elélveztem, ezek után nem hiteles, hogy én nem akartam, szerinte csak azt hittem, hogy nem akarom, de végül rájöttem, hogy igen, őt pedig külön izgatja, hogy a biztonsági szó ellenére is folytassa a dolgot, ki akarta egyszer próbálni, de persze bántás nélkül. Amikor mondom, hogy nekem ez bántás volt, akkor visszajutunk az elejére, hogy dehogy volt bántás, hiszen elélveztem. Már sértést is kaptam, hogy más férfi örülne ilyen barátnőnek, aki nemcsak hanyatt vágja magát, legyek kicsit férfi és értékeljem, nem történt semmi gond.

Én a kapcsolat végén gondolkodom, mivel nem jutunk dűlőre, lelkileg rosszul vagyok, és szexuálisan nem kívánom őt az eset óta. Én sose lennék képes, hogy tényleg kéri, hogy hagyjak valamit abba, még a szót is kimondja, de én meg folytatom, nem is értem, milyen lelkület kell ehhez, nekem ijesztő valamilyen szinten.



ma 14:44
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
77%

60

Nem egy szakértő állítja ezt, hanem rengeteg, egymástól független tanulmány született a témában, és számos áldozat is beszámolt a tapasztalatairól. Csak a korlátoltságodat bizonyítod azzal, hogy a bElsŐ iRányTűD sugallatára hülyeségeket irogatsz...

ma 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell foglalkozni vele kb minden kérdésnél ezt csinálja és vitát generál. Szerintem nagyon buta ember lehet akinek nem csak eq de az iq szintje is alacsony.
ma 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
61: fú bazdmeg, jelentsed a válaszaimat, ha ettől jobban érzed magad. Én vissza se olvastam a tiédet, annyira hidegen hagy.
ma 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
Ez volt az első kommentem szóval keresheted a többit :D
ma 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
65: remélem most már jobban érzed magad, majd ellenőrizd le azt, hogy törölték e
ma 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 A kérdező kommentje:

Azt, hogy lehet erőszak, bántalmazás közben is orgazmusa az embernek, nem egy szakértő állítja, hanem az összes.

Minden olyan oldalon is ott van a tipikus tévhitek és tabuk között, amelyek pont elsősorban a nőket ért erőszak felé próbálnak érzékenyíteni.

ma 19:02
 67/67 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező dobd ki ha figyelmen kívül hagyott téged. Nagyon durva, hogy azzal védekezik gyengén, hogy elmentél amikor lélekben/szellemileg egyáltalán nem érezted magad jól. Ez olyan mintha megerőszakolt volna.
ma 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!