Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vette figyelembe a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vette figyelembe a barátnőm szex közben, amit kérek, és nem érti a problémát. Ezek után a szakítás a legjobb, ugye?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy szeretjük a kikötözős játékokat. Én is ki szoktam kötözni őt, ő is engem. Van egy biztonsági szó, amit mond a másik, ha valamit tényleg nem szeretne, és azt szeretné, hogy oldozza el.

Viszont... A legutóbbi szexnél, amikor én voltam kikötözve, akkor a barátnőm olyat csinált, ami nekem kellemetlen, átment fájdalmasba is, mondtam a biztonsági szót, de teljesen figyelmen kívül hagyta, és folytatta a dolgot. Kimondtam még 2x, de teljesen ignorálta akkor is, szóval nem az volt, hogy nem hallotta. A vége az lett, hogy elélveztem, és csak utána oldozott el.

Azóta veszekszünk ezen az eseten, mert ő nem érti a problémát, hiszen elélveztem, ezek után nem hiteles, hogy én nem akartam, szerinte csak azt hittem, hogy nem akarom, de végül rájöttem, hogy igen, őt pedig külön izgatja, hogy a biztonsági szó ellenére is folytassa a dolgot, ki akarta egyszer próbálni, de persze bántás nélkül. Amikor mondom, hogy nekem ez bántás volt, akkor visszajutunk az elejére, hogy dehogy volt bántás, hiszen elélveztem. Már sértést is kaptam, hogy más férfi örülne ilyen barátnőnek, aki nemcsak hanyatt vágja magát, legyek kicsit férfi és értékeljem, nem történt semmi gond.

Én a kapcsolat végén gondolkodom, mivel nem jutunk dűlőre, lelkileg rosszul vagyok, és szexuálisan nem kívánom őt az eset óta. Én sose lennék képes, hogy tényleg kéri, hogy hagyjak valamit abba, még a szót is kimondja, de én meg folytatom, nem is értem, milyen lelkület kell ehhez, nekem ijesztő valamilyen szinten.



ma 14:44
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
100%
Kilences vagyok: teljesen egyetértek a hetessel.
ma 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tovább bizalom!

Bizalom nélkül nincs kapcsolat!

ma 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a kielégülésről szól. Azt, hogy ejakuláltál, egy dolog. A nők is képesek elélvezni megerőszakoláskor (borzasztó dolog, de tény) Megbeszéltetek valamit és ő eljátszotta azt a bizalmat, amit te megelőlegeztél neki. Innentől kezdve nincs miről beszélni.
ma 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
85%
Nőként mondom hogy hajitsd ki azonnal, valami nagyon nem oké vele fejbe. Menekülj.
ma 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
100%

Minden bizalmamat elveszíteném a párom iránt egy ilyen helyzetben. Te megbíztál benne és kiszolgáltatott helyzetbe tetted magad, ő pedig kihasználta ezt, nem törődve azzal, hogy te mit gondolsz és mit érzel.

A párommal mi is néha kikötözzük a másikat, de én sose hagynám figyelmen kívül, amit kér. Ez annyira magától értetődő kéne, hogy legyen. Nem csinálsz olyat a másikkal, amit nem szeretne, mert az tulajdonképpen erőszaknak minősül. Ez a rész: "biztonsági szó ellenére is folytassa a dolgot" mindent elmond. Illetve az alábbi rész: "dehogy volt bántás, hiszen elélveztem" is ostobaság, hiszen a nők is rendszeresen elélveznek a nemi erőszaktól; egyrészt a test így védekezik, másrészt az agy és a test nincs mindig egymással szinkronban.

A legrosszabb talán az, hogy utólag sem érti, hogy mi a probléma és téged próbál beállítani a rossznak.

Szakíts vele, mert nem éri meg folytatni. Ahol nincs bizalom és tisztelet, ott már semmi sincs.

25/N

ma 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd megerőszakolt és nem érti mi ezzel a probléma. Teljesen oké, ha szakítasz.
ma 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
Baj van a fejében...
ma 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim válasza:
19%
Egy kis ízelítő, hogy a nők mit élnek át állandóan. Szinte mindegyikünkkel történt olyan hogy a pasika egyáltalán nem vette figyelembe hogy mit szeretnénk. Hát ilyen érzés. Annyira nem fogok megrendülni, főleg mivel te mentél bele szabad akaratodból a kiszolgáltatottságba. A nők általában tenni szeretnének inkább ellene és annak ellenére is megtörténik velünk. Ez az igazi probléma...
ma 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
78%

18

Megtudhatnánk, hogy a kérdező ugyan miért is felelős random férfiak random tetteiért? Az eszem megáll, de komolyan.


A szexuális bántalmazás nemtől függetlenül súlyos tett. És nehogymár azzal érvelj, hogy önszántál ment bele... Ez ugyanaz, mint a "rövid volt a szoknya" böffenet.

ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
66%

#18

Istenem, de utálom ezt a hozzáállást.

Arányaiban valóban több a női áldozat a szexuális erőszakot illetően, de ez nem azt kéne, hogy jelentse, hogy akkor egy férfi áldozatot odébb lehet lökni, hogy sírjon csak a sarokban. Nem lenne szabad nemekre lebontani ezt a kérdést, mert az csak felesleges ellentéteket szül. Egy nő és egy férfi ugyanúgy lehetnek áldozatok, és egyikük traumája sem kisebb a másikénál, legalábbis a neme miatt biztosan nem.

Úgy írsz, mint ahogy azok a nőgyűlölő senkik, akik a nőket hibáztatják a nemi erőszak miatt.


Kérdező, szakíts azzal a nővel, mert nem szeret téged. Aki valóban szeret téged, az nem árt neked tudatosan.

25/N (#15)

ma 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!