Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vette figyelembe a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vette figyelembe a barátnőm szex közben, amit kérek, és nem érti a problémát. Ezek után a szakítás a legjobb, ugye?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy szeretjük a kikötözős játékokat. Én is ki szoktam kötözni őt, ő is engem. Van egy biztonsági szó, amit mond a másik, ha valamit tényleg nem szeretne, és azt szeretné, hogy oldozza el.

Viszont... A legutóbbi szexnél, amikor én voltam kikötözve, akkor a barátnőm olyat csinált, ami nekem kellemetlen, átment fájdalmasba is, mondtam a biztonsági szót, de teljesen figyelmen kívül hagyta, és folytatta a dolgot. Kimondtam még 2x, de teljesen ignorálta akkor is, szóval nem az volt, hogy nem hallotta. A vége az lett, hogy elélveztem, és csak utána oldozott el.

Azóta veszekszünk ezen az eseten, mert ő nem érti a problémát, hiszen elélveztem, ezek után nem hiteles, hogy én nem akartam, szerinte csak azt hittem, hogy nem akarom, de végül rájöttem, hogy igen, őt pedig külön izgatja, hogy a biztonsági szó ellenére is folytassa a dolgot, ki akarta egyszer próbálni, de persze bántás nélkül. Amikor mondom, hogy nekem ez bántás volt, akkor visszajutunk az elejére, hogy dehogy volt bántás, hiszen elélveztem. Már sértést is kaptam, hogy más férfi örülne ilyen barátnőnek, aki nemcsak hanyatt vágja magát, legyek kicsit férfi és értékeljem, nem történt semmi gond.

Én a kapcsolat végén gondolkodom, mivel nem jutunk dűlőre, lelkileg rosszul vagyok, és szexuálisan nem kívánom őt az eset óta. Én sose lennék képes, hogy tényleg kéri, hogy hagyjak valamit abba, még a szót is kimondja, de én meg folytatom, nem is értem, milyen lelkület kell ehhez, nekem ijesztő valamilyen szinten.



ma 14:44
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
3%
Most olvasom vissza, hogy még fájdalmat is érzett, de a végén csak elélvezett. Ne nézzen már hülyének. Ezt a kamuszart.
ma 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
74%

#30

Sajnos személyes tapasztalatból írhatom, hogy de, előfordul. A test így védekezik a behatolás ellen, nincs sok köze a valódi élvezethez. Kérdezz bármilyen szexuálpszichológust vagy nőgyógyászt, nem fog egyetérteni veled.

A magadfajta emberek miatt éltem szégyenben, a magadfajták miatt tartott olyan sokáig, hogy beszélni tudjak arról, ami történt veled. Hányni tudnék ettől az áldozathibáztatástól.

ma 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy volt-e orgazmus vagy nem.

Ha a partnered arra kér, hogy hagyd abba amit csinálsz és nem hagyod abba, az erőszak.

ma 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
100%

30

Édes istenem, de hülye vagy... A hüvelyi nedv több okból is termelődhet, és az egyik bizony a fizikai stimuláció, amely az erőszak során is jelen vagy ugyebár.

Picit nézz utána a dolgoknak, mielőtt ostobaságokkal mérgezed a köztudatot.


Ja és természetesen ettől még ugyanolyan erőszak az erőszak.

ma 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
64%

Megkérdeztem a ChatGPT-t:


"Előfordulhat olyan, hogy egy nemi erőszak során az áldozat érez valamiféle fizikai élvezetet, vagy pozitív testi reakciót produkál?"


"Igen, előfordulhat, hogy egy nemi erőszak során az áldozat fizikai reakciókat produkál, például nedvesedést vagy merevedést. Ezek a reakciók azonban nem jelentenek beleegyezést vagy élvezetet. A test biológiai válaszai nem mindig tükrözik az érzelmi vagy pszichológiai állapotot. Az ilyen reakciók a testi stimuláció következményei, amelyeket az autonóm idegrendszer szabályoz, és nem az áldozat szándékát vagy érzelmeit tükrözik."


Remélem, ez meggyőzte a 30-as válaszolót.

ma 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
Ő nem csak siman bdsm ha nem van szociopata hajlama is.. a helyedben vigyaznek..
ma 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
3%
32: hogyne, persze. Én veled ellentétben nő vagyok, szóval jól ismerem a női testet. Az orgazmus sosem csupán fizikai ingerlés. Soha. És gyanítom, hogy ebben nem különbözünk a férfiaktól. Minden fejben dől el, még önkielégítéskor is így van. Hiába ismerem a testem, mint a tenyerem, hiába képes vagyok akár fél perc alatt eljutni a csúcsra, hiába képes vagyok akár tízszer is elélvezni egymás után, ha nem vagyok ott fejben, ha nem teszem oda magam akkor nem jön össze. És elég, ha csak fáradt vagyok vagy stresszes, ami miatt nem tudok koncentrálni, akkor lőttek a dolognak. Erre te azt akarod itt előadni, hogy éppen erőszakolnak, egy világ omlik össze benned, mocskos fájdalmat érzel, de te, hogyhogy nem, elélvezel. Elmész te a jó büdös fr&ncba. Te f&sz
ma 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
79%

37

Nő vagy, tehát ismered az összes nő testi és lelki működését? :D Mert akkor ilyen alapon rólam is elmondható ugyanez, csakhát én nem ülök annyira magas lovon, hogy a saját elképzeléseimet ráhúzzam további 4 millió emberre.


Ha nem hiszed el, amit itt többen állítunk, akkor olvass utána. Mi akadályoz meg?


Arról pedig ne is beszéljük, hogy a férfiak orgazmusa sokkal kevésbé lelki-szellemi alapokon nyugszik. No de mindegy is, nincs kinek magyarázni.

ma 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
74%

Ki tudja hány nő tapasztalatait és traumáit veszed semmibe az ostobaságoddal. Csak néhány más nő és szakmabeli véleménye:

[link]

[link]

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=kC8_BNAIdP4#:~:text=Experien..

https://www.youtube.com/watch?v=MJOhiGoQIh0

[link]

Van képed másokat, különösen áldozatokat f#sznak nevezni amiért másképp élték meg az eseményeket, mint azt szerinted kéne? A magadfajták miatt nem meri sok nő és férfi a mai napig elmondani, ha bántalmazták őket. Mert ezt hallják másoktól, hogy ők nem áldozatok. Köpd arcon magad, de komolyan.

ma 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 A kérdező kommentje:

Az az egyik legősibb tévhit, hogy ha orgazmust él át az áldozat, akkor élvezte és nem is erőszak. Egyben azzal, hogy ősi és ezerszer cáfolt, kifejezetten kártékony.

Ezzel csak az áldozatokat bántjátok és hallgattatjátok el.


Millió forrás akar már rendet tenni a fejekben, tessék olvasni:


[link]


[link]


[link]


Az én esetem még annyiban is speciális, hogy eredetileg én beleegyeztem a játékba a barátnőmmel, kívántam is, és ennek a kellős közepén kezdett el olyat tenni velem, ami nekem nem fért bele és fájt is. Az, hogy elélveztem, puszta biológiai reakció volt, meg éreztem, hogy egy paradox reakció is egyben a fájdalomra.

Egyáltalán nem akartam és nem élveztem, nem véletlenül jött rám nem sokkal utána a bőgés is.

De biztos rohadtul élveztem, sőt, meg is érdemeltem.

ma 17:44
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!