Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vette figyelembe a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vette figyelembe a barátnőm szex közben, amit kérek, és nem érti a problémát. Ezek után a szakítás a legjobb, ugye?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy szeretjük a kikötözős játékokat. Én is ki szoktam kötözni őt, ő is engem. Van egy biztonsági szó, amit mond a másik, ha valamit tényleg nem szeretne, és azt szeretné, hogy oldozza el.

Viszont... A legutóbbi szexnél, amikor én voltam kikötözve, akkor a barátnőm olyat csinált, ami nekem kellemetlen, átment fájdalmasba is, mondtam a biztonsági szót, de teljesen figyelmen kívül hagyta, és folytatta a dolgot. Kimondtam még 2x, de teljesen ignorálta akkor is, szóval nem az volt, hogy nem hallotta. A vége az lett, hogy elélveztem, és csak utána oldozott el.

Azóta veszekszünk ezen az eseten, mert ő nem érti a problémát, hiszen elélveztem, ezek után nem hiteles, hogy én nem akartam, szerinte csak azt hittem, hogy nem akarom, de végül rájöttem, hogy igen, őt pedig külön izgatja, hogy a biztonsági szó ellenére is folytassa a dolgot, ki akarta egyszer próbálni, de persze bántás nélkül. Amikor mondom, hogy nekem ez bántás volt, akkor visszajutunk az elejére, hogy dehogy volt bántás, hiszen elélveztem. Már sértést is kaptam, hogy más férfi örülne ilyen barátnőnek, aki nemcsak hanyatt vágja magát, legyek kicsit férfi és értékeljem, nem történt semmi gond.

Én a kapcsolat végén gondolkodom, mivel nem jutunk dűlőre, lelkileg rosszul vagyok, és szexuálisan nem kívánom őt az eset óta. Én sose lennék képes, hogy tényleg kéri, hogy hagyjak valamit abba, még a szót is kimondja, de én meg folytatom, nem is értem, milyen lelkület kell ehhez, nekem ijesztő valamilyen szinten.



ma 14:44
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
58%

39

Ez tipikus esete a beszűkült gondolkodásnak. Én ilyen vagyok, tehát mindneki ilyen, aki pedig mást állít, az hazudik.

Az élet fekete-fehér, a szexuális bántalmazás pedig kizárólag valami hipererőszakos vérfürdő lehet.


Ja és gondolom az a rengeteg urológiát megjárt férfi páciens is hihetetlenül élvezi a vizsgálatot vagy épp a katéterezést, pusztán azért, mert erekciójuk lesz.


Nem egészen értem, hogy lehet ennyire szűk látókörűen élni az életünket.

ma 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
0%
Semmi nem akadályoz meg, csupán nem érdekel, hogy mekkora ótvaros baromságot írnak le olyanok, akiknek sose volt orgazmusuk (mert akinek volt már, az nem égeti magát ilyen állítással). Alapvetés, hogy az orgazmus soha nem csupán fizikai ingerlés. Izgató gondolatok nélkül ez kábé olyan, mintha a térdemet simizném. Sok nő ezért nem tanulja meg soha, hogy kell elsülni, mert azt hiszi a dörzsöléstől lesz orgazmusa, aztán amikor sokadik próbálkozásra sem jön össze elkönyveli, hogy ő erre nem képes. Én is ingerelhetném napestig is a csiklómat, önmagában semmit(!) nem érnék el vele azon kívül, hogy úgy kidörzsölöm, hogy sírva futhatok kenőcsért a patikába. Az a szexuálpszichológus, aki ennek ellenkezőjét állítja, csupán azt árulja el magáról, hogy soha a büdös életben nem volt még orgazmusa. Vagy férfi és azt hiszi a női test valamiféle misztikum, ami biztos tök máshogy működik, mint egy férfi test.
ma 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
83%

42

Most már csak magadat teszed nevetségessé ezzel a hülyeséggel, de folytasd, ha gondolod...

ma 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim válasza:
0%
Szerintem inkább ti meg a drága kérdező teszi magát nevetségessé. Nem kell fétis szexet erőltetni ha utána bőgicsél a nagy férfiember. Az orgazmusról pedig gőzötök nincs.
ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
68%

Te tényleg bolond vagy, ha szerinted egy BDSM játék és a nemi erőszak ugyanaz, hogy akárcsak hasonlítanak egymásra.

Ismételten, kérdezz meg bármilyen szexuálpszichológust, pszichiátert, nőgyógyászt vagy bárkit, aki hivatásaként foglalkozik a témával és meg fogja mondani, hogy ostobaságokat írsz.

ma 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
61%

Fuh, de bicskanyitogató a stílusotok...

Ti tényleg képtelenek vagytok azt felfogni, hogy nem egyféle működése van az emberi testnek és léleknek? Linkeltünk vagy 10 forrást, ami alátámasztja a mondandónkat, elmagyaráztuk sokféleképpen, de ti nyomatjátok ugyanazt az ostoba, egysíkú hülyeséget.

Az 17:57-es meg még egy kis férfigyűlöletettel is megspékeli a dolgot.


Szánalmas.

ma 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
72%

Ilyen alapon ha önszántamból belemegyek a szexbe, akkor a pasimnak joga van, akármilyen durván csinálni? És nekem nincs jogom menet közben nemet mondani?

Vagy ha önszántamból le akarom szopni, akkor ezzel feljogosítom rá, hogy izomból torkon bsszon, akkor is, ha ellenkezem?


Mégis miféle világban élsz te? A szex alapja a kölcsönös beleegyezés. Ami ezen (szándékosan) túl van, az erőszak.

ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kell fétis szexet erőltetni ha utána bőgicsél a nagy férfiember."


Nem kell rövid szoknyában az utcára menni, nem kell szórakozóhelyre járno, nem kell ittasan a városban sétálni... Honnan is ismerős ez a tempó?

ma 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
0%
44: azzal nem értek egyet, hogy azért, mert valaki belemegy egy ilyen játékba megérdemli, hogy szexuális visszaélés áldozat legyen. Nem érdemli se férfi, se nő. Az más dolog, hogy ez egy kamukérdés. Velem senki nem fogja elhitetni, hogy valakivel akarata ellenére szexuális tevékenységet végeznek, ami még fáj is illetőnek, ettől tiszta ideg, feszült, és nem lelankad hanem még jól elélvez. Ezt nagyon maximum talán kamasz srácoknál tudnám elképzelni, akik mindenre is elsülnek. De egy felnőtt férfinál kizártnak tartom.
ma 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
100%
Azhogy te mit tartasz kizártnak és mit nem, az a te személyes problémád. Attól még ez egy létező jelenség.
ma 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!