Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vette figyelembe a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vette figyelembe a barátnőm szex közben, amit kérek, és nem érti a problémát. Ezek után a szakítás a legjobb, ugye?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy szeretjük a kikötözős játékokat. Én is ki szoktam kötözni őt, ő is engem. Van egy biztonsági szó, amit mond a másik, ha valamit tényleg nem szeretne, és azt szeretné, hogy oldozza el.

Viszont... A legutóbbi szexnél, amikor én voltam kikötözve, akkor a barátnőm olyat csinált, ami nekem kellemetlen, átment fájdalmasba is, mondtam a biztonsági szót, de teljesen figyelmen kívül hagyta, és folytatta a dolgot. Kimondtam még 2x, de teljesen ignorálta akkor is, szóval nem az volt, hogy nem hallotta. A vége az lett, hogy elélveztem, és csak utána oldozott el.

Azóta veszekszünk ezen az eseten, mert ő nem érti a problémát, hiszen elélveztem, ezek után nem hiteles, hogy én nem akartam, szerinte csak azt hittem, hogy nem akarom, de végül rájöttem, hogy igen, őt pedig külön izgatja, hogy a biztonsági szó ellenére is folytassa a dolgot, ki akarta egyszer próbálni, de persze bántás nélkül. Amikor mondom, hogy nekem ez bántás volt, akkor visszajutunk az elejére, hogy dehogy volt bántás, hiszen elélveztem. Már sértést is kaptam, hogy más férfi örülne ilyen barátnőnek, aki nemcsak hanyatt vágja magát, legyek kicsit férfi és értékeljem, nem történt semmi gond.

Én a kapcsolat végén gondolkodom, mivel nem jutunk dűlőre, lelkileg rosszul vagyok, és szexuálisan nem kívánom őt az eset óta. Én sose lennék képes, hogy tényleg kéri, hogy hagyjak valamit abba, még a szót is kimondja, de én meg folytatom, nem is értem, milyen lelkület kell ehhez, nekem ijesztő valamilyen szinten.



ma 14:44
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
0%
50: az hogy te mit állítasz a te személyes problémád. Attól én még azt gondolok erről, amit jónak tartok.
ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
81%
Gondolj, amit csak szeretnél, de hogy jössz te ahhoz, hogy megmondd, mi lehetséges és mi nem? Hogy áldozatokat szidj és hibáztass a traumáik miatt? Eszednél vagy te?
ma 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
68%

51

Természetesen. A valóság pedig az, hogy ez a jelenség létezik. :D De nyilván gondolhatod az ellenkezőjét.

ma 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem képes felfogni ezt a helyzetet a barátnőd egy az egyben szakítanék.
ma 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy hogy jövök ehhez. Ez egy vélemény nyilvánító oldal, ahol mindenki elmondhatja, amit gondol. Nem akarod megtiltani, hogy kommenteljek? Mi a f&szt képzelsz, ki vagy te? Semmivel nincs több jogod ideírni a gondolataidat, mint nekem.
ma 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen irreleváns a véleményed mások tapasztalatait illetően, az eredeti kérdés nem is erről szólt. Te voltál az, aki igazi áldozathibáztató módjára el kezdte szidni a kérdezőt és megannyi másik embert. Te nem érzed pofátlannak, gerinctelennek ezt?
ma 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
51%

55

Azért elég nagy arc kell hozzá, hogy személyes tapasztalatokkal, szexuálpszichológusok, nőgyógyászok és egyéb orvosok szakvéleményével szemben fogalmazd meg a magad kis hülyeségét. Ráadásul ennyire magabiztosan. :D

De persze jogod van hozzá, csak épp nevetséges.

ma 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim válasza:
0%

És az nem gerinctelen hogy miközben nap mint nap erőszakolnak meg úgy nőket, hogy össze kell varrni őket utána, úgy egy fétis szex után bőgő értelem hiányos csávóra ejtetek könnycseppeket? És tesztek úgy mintha egyenlő lenne a nők traumáival?

Én nem kérdőjelezem meg hogy a kérdés valós csak azt mondom, hogy egyáltalán nem olyan trauma ahogy elő van itt adva. Sokkal jobban olyan szaga van hogy nagyon is élvezi ő is és sok válaszoló is, hogy végre lehet szidalmazni egy nőt.

ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
100%

58

De hogy jönnek ide a nők???

Akkor ezek szerint én sem vagyok szexuális zaklatás áldozata, ha "pusztán" megfogdostak és lökdöstek a villamoson, hiszen nem volt utána szükségem orvosi beavatkozásra?


Mi a büdös franc köze van a megerőszakolt nőknek ehhez a kérdéshez? Pontosan SEMMI.

ma 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
0%
57: Ha tudnád, hány nagyon okosnak gondolt, általam tisztelt emberben kellett már csalódnom életem során, mert felnéztem rá, mint szakemberre, aztán kiderült, hogy ez is csak a renomé. Én már úgy vagyok vele, hogy először hallgatok a saját józan paraszti eszemre, ez az úgynevezett belső iránytű még sose hagyott cserbe. Aztán meghallgatom, hogy mit mond a szakember. De nem fogok csont nélkül elhinni valamit csak azért, mert szakértő állítja azt. Nálam ebben a kérdésben kilóg a lóláb. És hidegen hagy, ha mindenki lepontoz. Nem attól lesz ott az igazság, mert ott többen vannak.
ma 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!