Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt miért csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki régebben visszautasított de utána is barátok maradtunk. Tudja hogy még mindig tetszik nekem és mostanába mindig az orrom alá dörgöli ha valamilyen fiúval volt valahol. Szerintetek ezt miért csinálja??? Kiváncsi a reakciómra?
2010. nov. 3. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

hát én akkor csinálok ilyeneket sajnos.... :S:D


20/L

2010. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet hogy féltékennyé akar tenni,lehet azthiszi hogy így felhívhatja a figyelmed vagy valami ilyesmi!!!!Kérdezz rá szerintem hogy ő irántad érez e valamit!!!
2010. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ha érez valamit akkor miért nem mondja meg???
2010. nov. 3. 23:11
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem meg pont azért csinálja, mert úgy érzi, h nem vagy túl rajta és éreztetni akarja, hogy hahóó, neki más kell....
2010. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért csinálja, lehet még ő sem tudja. De szerintem nem kínozd magad tovább, beszéld meg vele a dolgot.


21F

2010. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak cukkolni akar nincs jobb dolga,valamiért ez természetes szokásuk nekik,de no para pic*an kell rúgni s csókolom
2010. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!