Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy megbuktam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy megbuktam a házasságomban és a gyermeknevelésben, mióta megműtöttek és elkezdtem ismét tanulni, valaki járt már hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Fogorvosként dolgozom 12 éve, saját rendelőm 7 éve van. Nagyon páciensközpontú hozzáállásom van, ha épp arra van szükség, akkor nagyon korán vagy egészen késő este is ellátom a betegeimet. Nagyon ritka az, amikor 8-9 órát dolgozom csak egy nap.

Tavasszal kiderült, hogy elkerülhetetlenné vált a bokasérülésem megműtése, korábban hetekig injekcióval kezelték, de sajnos nem volt elegendő. A műtét után 4 hetet teljesen pihentetnem kellett, mankóval tudtam csak közlekedni, így 4 hetet nem tudtam dolgozni. Arra az időszakra a korábban bejelentkezett páciensemnek ajánlottam egy kolléganőmet, illetve azt az opciót, hogy tegyük át az időpontjukat későbbre. Legtöbben nagyon ragaszkodnak hozzám, így elképesztő módon feltorlódtak a pácienseim a gyógyulásom utáni időszakra.

Úgy terveztük a férjemmel, hogy nyáron elmegyünk egy hétre Párizsba a 6 éves lányunkkal, valamint mindenképp útba ejtjük Disneylandet is, ami a gyerekünk nagy álma volt. Lett jó néhány új betegem is, nem akartam, hogy ismét ne érjem magam utol, ezért mondtam a férjemnek, hogy inkább a nyaraláson csúsztassunk, majd az őszi szünetben menjünk el, most úgyis elég költségünk van az iskolakezdés miatt. Nem a várt reakciót kaptam, teljesen kiakadt, hogy még a nyaralás lehetőségét is elvenném a lányunktól, így végül elmentek ketten nélkülem.

A műtétem után otthon kellett pihenjek, ami rendkívül szokatlan volt, nem is emlékszem, hogy volt-e már olyan korábban, hogy ennyit otthon töltöttem volna. Volt időm tehát gondolkodni, arra jutottam, hogy érdemes lenne tanulnom még valami olyat, amit a munkám során is tudok hasznosítani. A férjem ezt rám bízta, abban maradtunk, hogy ha tudok időt szakítani rá a rengeteg munkám mellett, akkor próbáljam meg. Szeptemberben elkezdtem a választott képzést, az óráim szombatonként vannak, de sok otthoni munkám is van vele. Azóta értelemszerűen még kevesebb időm jut a férjemre és lányomra, amiért mardos a bűntudat. Lehetetlennek érzem, hogy ennyi helyen egyszerre álljak helyt.


ma 11:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#9


Ha a férj már megmondta neki, hogy a saját gyerekét sem nézi az már arra utal, hogy tele a hocipoje. Itt nem arról van szó, hogy a kérdező eldolgozgatott hanem a páciensek, a munka, a pénz első helyen vannak. 7 éve ez történik, nem 2 hónapja, vagy 1 éve, 7 év nyomorult éve és még most sem elég, mert még ő a sok munka mellett tanulni akar, de még arra se képes, hogy pihenőt tartson, a családjával jól érezze magát! A következő meg a következő program tobb mint valószínű, hogy le lesz mondva mert nem fogja győzni a sok terhet hiszen most sem győzi! Nemhiába érzi azt, hogy csődöt mondott, nem indok nélkül van bűntudata! Munkamániás és nem tud mértékét tartani. Tessék megtanulni, hogy mi a mérték. Vagy jól van csinálja tovább. Majd kimerül mint a batri, akár kiég, burn out-ja lesz, vagy válás lesz a vége. Csak akkor nem tudom ki lesz a hétvégi szülő, ő vagy a férje... Megéri-e hajtani magát különösen, hogy a lánya elhidegul tőle.

ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!