Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Orvostanhallgató lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvostanhallgató lány és pultos fiú kapcsolata? Ha van hasonló tapasztalat, nektek működött? 20/l 23/f

Figyelt kérdés

Tini szerelemmel kezdődött, nem volt soha más partnerünk egymáson kívül. Nagyon szeretem a párom, mint embert, jólelkű, őszinte, gondoskodó stb stb…anno nagyon szerelmes voltam, de úgy érzem kezd nagyon más irányba tartani az életünk. Ő elvan a pultozással egy helyi kis kocsmában és nem is motivált többre, lennének ötletei, de nem hajlandó tenni értük. (Egy érettségije van, az is éppen meg lett.) A baráti körünk is egészen más, ha nem orvosis dolgokról beszélünk akkor sem tud hozzászólni sem már kb. a témához, annyira érdektelen mindennel kapcsolatban, nem csinál semmi olyan dolgot, ami intellektuálisan fejlesztené. De még csak nem is figyel rám ha próbálok neki mutatni egy érdekességet. (Teljesen alapvető infók a neten/podcastek bármilyen témában.) Elvan a pultban, aztán ha végzett leül inni a többiek közé és konkrétan egész este azon nevetnek, hogy a random alkoholista bácsi hogyan esik-kel.

Egyre jobban kiütközik az intellektuális különbség köztünk, értem ezalatt pl., hogy mindenféle utánajárás nélkül mondja a propagandaszövegeket, fogalma sincs a világban zajló dolgokról, alapvető biológiai funkciókkal nincs tisztában (pl.: azt hitte, hogy a vékonybelünkön ürül a vizelet, a vastagbélen a széklet), csak szexista vicceken tud nevetni (de még csak nem is érti miért sértő)…Teljesen ledöbbent, hogy ennyire nem akar “fejlődni”, tanult lenni és mellé azt hiszi, hogy okos, multkór viccesen beszólt, hogy miért csak 3-as lett az anatómia szigorlatom, meg hogy legközelebb majd ő inkább megtanulja velem az anyagot és akkor tud segíteni benne, mert hogy ő gyorsan tanul….


Nagyon fáj belegondolni, hogy ne vele éljem le az életem, de most kezdem azt érezni, hogy többre vágyom, csak akkor is nagyon szeretem



szept. 9. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

Tanuljátok meg együtt az anatómiát és kérdezd ki belőle, ha már így felajánlotta, akkor hajtsd be rajta.


Akár mondhatsz neki olyat, hogy molsejtből vagy biofizikából most lesz vizsgád (ha mondjuk abból már volt) és most kell rá tanulni, és azt tanuljátok meg együtt. De olyat válassz, amit már megtanultál és figyeld meg hogyan küzd rajta.

Szerintem nem volt soha olyan vizsgája, amibe tényleg szellemi erőt kellett fektetnie és már háromszor összeomlott, de még mindig csak egy kettest tud összehozni vele... érettségivel szerintem ezt nem lehet átérezni az ilyet... kivéve, ha valaki annyira buta, hogy érettségin is így kínlódik.


Az, hogy nevet az alkoholista bácsin és közben a pult mögött gyakorlatilag ő itatja és belőle él, és ő nevet rajta... hát ez elég alattomos és nem csak olcsó, de taszító szórakozás. Más baján nevetni. Az ilyen viccek engem irritálnak.

Az tiszta humor szerintem az, amikor magadat figurázod ki, vagy nagyobb/erősebb/hatalom oldalát kritizálod vele.. de a gyengébb nyomorán nevetni?


Szexista viccek szerintem is lehetnek viccesek, de nem mindegy, hogy mikor és milyen aspektusban meséli az ember. Na mindegy.


Szerintem leckéztesd meg, vagy csináljatok valami olyat, amiben tornázik az agya.

Sudoku, sakk, amőba, bármi olyan játék, amihez gondolkodni kéne és nem csak gyorsaság/ügyesség/szerencse és ilyesmik kellenek a nyeréshez.

szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az a baj, hogy más munkakörben tervezitek az életet, hanem hogy számodra már nem elég motiváló. Nekem is volt hasonló kapcsolatom. Szerettem amúgy (szintén tiniszerelem), de zavart, hogy egyszerűen nem volt jövőképe, sem olyasmi amit tanulni szeretett volna. Nagyon különböző természetünk volt, így vége is lett.

20 éves lányként bőven az egyetemi bulikat kellene nyomnod, világot látni, ismerkedni másokkal. :)

szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elfejlodtetek egymastol.
szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szakadék csak mélyülni fog. Én nem terveznék vele családot helyedben, sajnos.
szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző voltam, lemaradt, hogy két hasonló pár is volt a környezetemben, mindkettő szakítás/válás lett, pedig nem is volt ilyen durva a különbség. Az egyik pl testnevelő tanár +egyetemi tanár biológusnő, a másik fodrász +közgazdásznő. De a fő probléma mindkét esetben hasonló volt, mint nálatok.
szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos ez ilyen... Fontos nagyon a hasonló érdeklődés, beállítottság.
szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet egyértelmüen kijelenteni, hogy nem fog fejlödni, de a szakadék már most olyan nagy, hogy ha fejlödik is, soha nem fog felzárkózni a szintedre.

Te még nagyon fiatal vagy ehhez. Keress inkább magadhoz való párt. Erröl mondjuk beszélned kéne vele, nem bántóan, csak a tényeket közölni, hogy miért nem tudsz felnézni rá. Nem fogja felfogni, amit mondasz neki, mert ö még nem tart ott az életben, de késöbb hasznára válhat, ha eszébe jut a beszélgetés.

szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj szivem, még 1-2 év, és nem fog fájni, hogy nem vele éled le az életed. Nagyon naív és fiatal vagy te is, mármint ebben. Ha most még nem tudsz szakítani, megteszed később. Teljesen egyértelmű, nem is kellett volna hozzá írnod 2 sornál se többet. Lesz még sok más.
szept. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Max szexkapcsolat működne
szept. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Részvétem. Minél hamarabb szakítotok, annál több jót tesztek egymásnak.
szept. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!