Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt hasonló veled?

Figyelt kérdés
Amikor valami nagyobb esemény mondjuk karácsony vagy nyaralás közeledett és le volt rendezve már minden, de aztán kicsivel előtte szakítottatok. Hogy volt?
aug. 3. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Veled történt, kérdező?
aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem velem történt, de ismeretségi körben a lánykérés előtt a lányt elcsábította egy családi rendezvényen a jövendőbelijének a nőcsábász faterja.

És a lánykérést követően részegen el is dicsekedett vele, így kiderült... 🤣

aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Velem Karácsony előtt történt pár nappal. Kedvenc ünnepem a Karácsony, ráadásul volt egy fellépésünk is, szóval nagyon sok erő kellett, de igazából csak túlsajnáltam magam. Végigbőgtem az ünnepeket, de azért a sütiket megsütöttem a családomnak. Egész nap bent szenvedtem a szobámban, megnéztek mindíg jól vagyok-e, elsiránkoztam hogy én még nem akarom hogy vége legyen, tiszta bolond voltam :,) karácsonyi vacsorára nem mentem a rokonokhoz, pedig még volt aki autóba is szállt volna hogy eljojjon értem, de nem, csak betemetkeztem a szobámba. Szilvesztert kb ugyanígy, bár akkor már kimozdultam koccintani egy pezsgővel.

Aztán januárban kellett készülnöm a vizsgaidőszakomra, az kicsit segített, valamint a családom nagyon sokat.

Utólag visszagondolva, csak a ragaszkodás miatt volt ez és hogy féltem az újtól , hiszen lehetett számítani arra hogy ez a kapcsolat véget fog érni, mert nem működött köztünk valami. Talán kellett az a túlzásba esett gyászolás, mert utána sokkal tisztábban láttam.


Nagyon jó tanulság volt hogy nem szabad addig húzni ami alapjában rossz, mert egyre nehezebb kilépni.

aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!