Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hasonló helyzetben volt már? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akibe gimiben szerelmes lettem, komoly kapcsolatot akartam vele, de mint kiderült ő már akkor is csak szórakozott velem, felültetett. Viszont en azóta is fantáziálok róla, álmodni is szoktam vele és azóta is nagyon vonzódok hozzá szexuálisan. Most ő 24, én 23. Viszont pár havonta megkeres, beszélgetünk Messengeren és találkozni is akar velem. Tavasszal mikor ismét feltűnt, megírtam neki hogy ez nekem nem fog menni nem szeretnék vele többet találkozni, mondta hogy ő ezt tiszteletben tartja. Múlt héten megint írt mert felköszöntött, megint beszéltünk megint találkozni akart, de most egyszerűen nem tudtam ellenállni és hétfőn lefeküdtünk egymással. Viszont azóta nagyon kivagyok lelkileg, mert egyrészt tudom hogy nem lesz köztünk soha semmi komoly, mert ő elég tehetős családból származik és mindig is éreztem hogy lenéz engem, másrészt az onbecsulesemnek se tesz jót hogy így kihasznál. Egyszerre akarom hogy békén is hagyjon meg hogy ne is. Mert imádok vele beszélgetni még ha ő nem is vesz komolyan, meg a jo gimis emlékek kötnek hozzá, úgymond együtt nőttünk fel. Hiába volt mar azóta más kapcsolatom, titkon mindig rá vágytam legjobban...
aug. 2. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Míg ragaszkodsz hozzá és nem un meg téged addig használgatni fog. Nincs neked annyi önbecsülésed, hogy pontot tégy a szexkapcsolat végére. Úgyhogy élvezd míg tart aztán sírd ki magad!
aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom miféle gimis jó emlékekről írsz, ha állításod szerint lenéz téged meg akkoriban is csak szórakozott veled. Kezdetnek egy laza tiltás megteszi.
aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami komoly gond lehet a kotodesi mintaddal, ha neked tetszik ez a helyzet es ez a srac. Bejon, hogy erzelmileg elerhetetlen, hogy szenvedsz mellette, mint a kutya. Erdemes lenne utana nezni ennek (akar pszichologusi segitseggel), mert kesobb is folyamatosan ilyen csavokat kergetsz majd es egyszer nem fogsz tudni egy normalis, erzelmekkel teli kapcsolatot megélni…
aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Átmeneti válsághelyzetben segíthetnek a 116-123-as telefonos lelkisegélyen is. (Talán inkább írni érdemes. Korlátozott a hívás időtartama 20 percre.)


Esetleg már a Délután Alapítvány is fogad újabban 18 éven felülieket, de őket csak és kizárólag e-mailen és chat-en. (Honlapon fent vannak a feltételek.)


Azért írtam, mert vannak olyan ügyelők, akik tényleg tudnak segíteni bármilyen válsághelyzetnél. Csak szerencse kell hozzá.

aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Esetleg még privátban írnék ötleteket, ha valamelyiket elfogadod.



Mentálhigiénés tanácsadók szempontjából elég kiterjedt a kapcsolati hálóm, mert hosszú éveken át voltam nagyon nehéz helyzetekben és kellett a segítség.


4-es voltam.

aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen formán szerencsém van: aki velem szemét, aki láthatóan ki akar használni, azt megutálom.


Próbáld ki, hogy felsorolod magadban, hogy hányszor használt, amikor éppen nem volt más.

Már ez elég kell legyen hogy fellázad az önbecsülésed.

aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Feleslegesen ábrándozol olyasmiről, ami nem lesz.

Dugni viszont dughatsz vele, amíg élvezed.

Esetleg teherbe eshetsz tőle "véletlenül", ha olyan béna, hogy nem használ gumit.

De készülj rá, hogy egyedül kell felnevelned a kicsit.

De így legalább egy életre magadhoz láncolod valamilyen szinten.

aug. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!