Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál erre?

Figyelt kérdés

Ha elmondod a véleményed párodnak és ő ingerült lesz emiatt akkor szinte kiküld a szobából vagy elküld onnan hogy ne idegesítsed.

Ez nem első eset.


ma 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

"Ha elmondod a véleményed párodnak"


Mégis miről?

ma 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Közölném vele, hogy a saját házamban akkor és ott tartózkodok, amikor és ahol nekem tetszik. 😅
ma 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Az ingerultség volt még csak eddig amit kaptam.


Szitufüggő a reagálásom.

Valamikor hidegvérű higgadt maradok csak és agyon alázom vmi irdatlan nyugodt hangon.

(Pl egy exemtol azt kerdeztem egyszer szerinted szereti az a párját aki másokat les mellette? Erre hatalmas ordításokat vagfalkózásokat kaptam kb 200 lett a vernyomása összevissza ordibált meg magyarázott vmit. Nem is értettem ezt a hirtelen kirohanást..

Igy mondtam neki bakker csak annyit váetam volna igen vagy nem. Nem ekkora balhét drámát hogy leordítod a hajam meg a felét se értem. Szoval igen vagy nem? Erre ordít hogy igeeeen.

Erre mondtam neki oké köszi csak ennyi volt;)

Es kiszálltam a kocsibol(pont akkor értunk hozzám mentem haza)



Máskor viszont kiakasztanak az ingerültséggel, és esetleg kiabálok is es probalom magam megértetni hogy felfogja. Rendszerint sikertelenul persze.

Pl mkkor azt se értik mit kerdezek vagy belegondol mást es ideges leolt beszól viszonzásul. De kozben képben sincs mirol van szo. Na ilyenkor megy fel nekem is a pumpám..plusz ki is ábrándulok a hülyékből.


Ilyan még soha nem volt hogy barki is elküldene. En magamtol hagyok ott bárkit vagy csukom az ajtót az orrára.

ma 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Elzavarnám az anyjához ha nálam él.
ma 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdezte a véleményed? Most mondtad el először az adott dologról? Mi az konkrétan?

Ennyiből könnyű kihozni a párod hibásnak.

De ha például tudjuk, hogy csak a mai napon ötször elmondtad ugyanazt, két hete ez a lemez, és nem is kérte a véleményed, meg közöd sincs hozzá, esetleg nem lehet változtatni, akkor igenis érthető, ha elszakad a cérna.


Szóval fejtsd ki bővebben.

ma 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!