Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha összejönnél egy nővel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejönnél egy nővel és azt mondja azért jöttél vele össze, mert a lakását akarod, mit reagálnál?

Figyelt kérdés
júl. 19. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nap lenne, hogy találkoztunk.
júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bye-bye!
júl. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

A párommal az én örökölt házamban lakunk de sose mondanék ilyet!

Úgy kezel mintha ketten kaptuk volna és fontos volt hogy ugyanúgy otthon érezze magát és legyen beleszólása a felújításba. Végül kb mindent ő választott ki 😃

júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 ja, velem is volt hasonló, amikor exem örökölt házába költöztünk. Aztán amikor elhagyott másért, akkor takarodjak onnan, mert az ő háza és költözni sem segít, mert az ő autója😅 Én meg barom voltam, mert nagyon sokmindent beleraktam a házba és az autó szervízelését is fizettem, nehogy ingyenélőnek nézzen.

Mindaddig szép és jó, amíg meg nem haragszol rá, akkor lelkiismeret furdalás nélkül fogok kihajítani.

júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Gondolom nem ok nélkül jutott erre a következtetésre.
júl. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az okkal van a baj és nem is azzal, hogy kihajított. Hanem ahogyan ilyenkor az ember kihasználja a hatalmát és sajnos ez szinte mindig és mindenkor igaz, az ember ilyenkor megváltozik (vagy inkább előjön a valódi énje....).
júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

4#


Nem 30asok vagyunk már...tudtuk mit akarunk. Nálunk nincs B terv, együtt akarunk megöregedni, ennyi. Sose vitázunk, nincs "megharagszom"... ne egy átlag kapcsolatot képzelj el.

Ha bármi történne, akkor emberileg sem lennék olyan szemét, hogy azt mondjam menj...egy kivétel van: ha megcsalna. De nem tenné, mert amúgy minek ha minden jó?

Vannak még tisztességes férfiak!

júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Itt most nem azokrol van szo akikkel szakitottak !!! A no annyira nincs rendbe magaval hogy azt gondolja a ferfiak csak panziokent kezelik ot.. ennek vagy van alapja vagy nincs.
júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!