Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Ti hogyan reagálná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ti hogyan reagálnátok, ha egy nálatok fiatalabb fiú/férfi udvarolna, szerelmes lenne belétek, vagy szívesen randizna, összejönne veletek?

Figyelt kérdés
Ha az illető alapból szimpatikus lenne nektek, adnátok neki esélyt úgy, hogy ti vagytok az idősebbek?

2021. jan. 29. 13:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, hiszen nem (elsősorban) az életkor számít
Nem, nálam fiatalabbal nem lennék együtt hosszabb távon
24 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyivel fiatalabb. Öt hónappal vagy öt évvel?
2021. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én férjem másfél évvel fiatalabb, ennyi korkülönbség nem számít, legalábbis nekem nem.
2021. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Inkább mondjuk öt évnél távolabb. Pl. ha mondjuk harminc valahány éves lennél és egy éppen hogy nagykorú (18-20) fiatalember próbálkozna.
2021. jan. 29. 13:51
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Esélytelen lenne, túl nagy korkülönbség.
2021. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Pár év nem számít, de maradnék a saját korosztályomnál. Szóval ± 5 év oké, de nem vagyok az a fajta, aki tud vonzódni sokkal fiatalabbhoz/idősebbhez. Egyszerűen nem bírok rá úgy tekinteni, még akkor sem, ha értelmes és objektíve jól néz ki.
2021. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2021. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szinte minden kapcsolatomban /40-es nő/ fiatalabb volt a pasi. 2,4 évvel,de volt egy pasi az életemben -igaz,titkos kapcsolatként- aki 15 évvel volt fiatalabb. Ez utóbbit persze nem terveztük tartósra,de annyira jól nézett ki,kedves,értelmes pasi volt,hogy nem tudtam nemet mondani. Viszont több lehetőségem lett volna amit visszautasítottam. Manapság nem egyedi eset egy ilyen kapcsolat. Ha kölcsönös a vonzalom vágjatok bele!
2021. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, amikor 30-as voltam, de csak szexpartnerként jöhettek szóba.
2021. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék, ha találnék ilyet. Persze nem csak a kor a lényeg. Hiába fiatal, ha külsőre nem jön be, vagy másért nem működőképes egy kapcsolat.
2021. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy, másfél év még oké. Annál több nálam már esélytelen kategória.
2021. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!