Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? (lent böv)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? (lent böv)

Figyelt kérdés
van 1 csajom kb 1 honapja vagyunk eggyütt!elejében jól megvolrunk de nemrég elkezdett ojanokat csinálni h én biztos nemszeretem őt meg h nem törődök vele stb!de szemebe is mondtam h szeretem meg törődök vele,nagyon is sokat!másik városban lakik de akkor is 1 heten leg 2-3 szor tal de amikor nincs velem akk is örökké sms-zünk meg naponta min 2 órát beszélünk telen és mikor lekel tennem mert megyek tusolni v ebédelni ak mindig avval jön h nemtörődök vele de nembeszelhetek vele egész nap telen meg stb akkor előszököt hozni ojan témákat h biztos még szeretem a régi csajomat meg h őtet keresem benne meg ijenek de nem erdekel mar a masik csaj meg az nan régen volt de ő akkor sem hiszi el pedig nemis beszelek avval a csajjal meg semmi sincs köztünk,akkor kitalál ojat h menjek mással meg ijenek mert biztos nemkellek neki de ugy csinálja mintha teleg csevegnék más csajokkal de ez nincs igy ck kitalálja meg párszor már szakitott velem de utánna mindig összejöttünk de örökké ijeneket csinal de azmeg nembaj h a volt pasija néhe felhivja meg stb,igaz h nemveszi fel,de irogat is neki es ha felhozom h jolenne ha a csávó nem irogtna neked asztmondja h hát jó lenne! meg örökké kitalál vlmit ami neki nemjo pedig az nincs ugy de akkor is mond vlmit.nemtudom mért csinálja ezt,de viszont ugy erzem h szeret,de néha igy megváltozik!segitsetek és ha van vlmi kérdésetek ak nyugottan kérdezzetek!üdv
2010. nov. 3. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Tudja, hogy ha tényleg szeretnéd, akkor megtanulnál HELYESEN ÍRNI.
2010. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

"ha van vlmi kérdésetek ak nyugottan kérdezzetek!"


Jártál te iskolába?

2010. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz normálisan írni???

Ha nem veszed a fáradtságot, én sem fogom venni, hogy válaszoljak neked... Nagyon sok mindent elárul a kérdezőről az, hogy hogyan ír. Sokan szoktak hibázni, néha mi vagyunk a szemetek, de amit most ide írtál az egy kalap hányás, komolyan.

Egyébként hány éves vagy????

Ha nem tudod megbszélni a csajoddal, akkor szakítsatok, mert csak tönkre fogjátok tenni egymást... Egy unintelligens emberrel meg nehéz együtt lenni. Ez most nem célzás volt.

2010. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Ezt jelentettem, mert megcsúfolása a magyar nyelvnek.
2010. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
bocs,csak siettem :(
2010. nov. 3. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig sietek... Ez nem mentség... Sajnos...
2010. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!