Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben mi a kompromissz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mi a kompromisszum megoldás?

Figyelt kérdés

Férj heti szinten eljár haverozni (sörözni), de menne többször is. Feleség otthon van gyerekkel, viszi a háztartást, közösen csinálják a kertet.

Feleség azt szeretné, hogy ritkább legyen a haverozás, férj szerint jár neki mert dolgozik.

Házasság előtt is konfliktus volt belőle, persze gyerek mellett már rosszabb.

Azok a válaszok nem kellenek, hogy nem kellett volna összeházasodni, meg gyerek. Mert ezek már megtörténtek.

Mi lenne erre a megoldás?



ma 17:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%
Gyerekekkel egyutt
ma 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%

Fogadjatok egy takarítónőt, ha megengedhetitek magatoknak, aki levesz valamennyit a válladról házimunka téren.

Az így felszabadult időben pedig tudsz menni barátnőkkel stb.

Kompromisszum: anyagi ráfordítás cserébe több szabadidő.

ma 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%
Gépesítsetek és ne házimunkázzatok minden nap.
ma 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Misery válasza:
86%
A pasikát nem zavarja, hogy a nőnek nincs semmi szabadideje? Persze, halaszd a házimunkát, hogy aztán később amúgy is a te nyakadba szakadjon? Mert ő dolgozik... Nem szoktam ilyennel vagdalkozni, de ilyennek akkor se szültem volna, ha aranyból lenne a farka...
ma 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen férfiak szoktak panaszkodni, hogy lelakott lett a nejük. Hát, hogy a viharba ne lenne lelakott, ha két műszakot tol non stop és azt is két hétig kell egyeztetni meg szervezni, hogy egy fodrászhoz eljusson, egyéb tisztán rekreációs tevékenységekről nem is szólva. Bele lehet ebbe nagyon fásulni, hogy mindig ő az utolsó utáni aki számít. Amúgy a kompromisszum egyszerű: egyik héten apu sörözik a haverokkal, a következőn meg anyu megy el otthonról akárhova a gyerekek meg maradnak apuval. Mindenkinek jut alapesetben két gyermekmentes este per hónap. A gyerekvállalás arról szól, hogy megváltozik az élet, nem csak anyunak, hanem apunak is.
ma 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

De most milyen választ akarsz, ha az, ami megoldás lett volna, nem tetszik?


Erre nincs kompromisszum.


Az egyik baratnőm is dettó ebben a helyzetben van, mondtam is neki, hogy gondolja meg a gyerekvállalást, mert ez nem fog változni. Persze nem hitte, most meg ki van akadva, hogy a pasi heti 2-3 alkalommal elmegy bulizmi a gyerek mellett is

ma 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Heti egyszer megy a férj, és egyszer a feleség. Addig a másik vigyáz a gyerekekre.
ma 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló: azért mert korábban ígérgette, hogy gyerek után más lesz. Persze hülye voltam, mert nem kellett volna elhinni. De utólag mindig okosabb az ember.


7-es válaszoló: én is szoktam mondani, hogy ez is már alkoholizmus, hogy heti rendszerességgel isznak, de mindig védekezik, hogy ez nem az. Igen, egyre többszőr fordul meg a fejemben a válás mostanában. Nemcsak magam miatt, hanem a kisfiam miatt is.


10-es: igen, szoktunk a haverja családjával együtt lenni (ott 2 gyerek van), de nekem az nem igazán szokott kikapcsolódás lenni. Másfél éves gyerekre még ügyelni kell, hogy ne tegyen kárt magában/másban. Nehezebb ott ügyelni rá, mint itthon a megszokott környezetében. Megetetni meg jóval nehezebb idegen helyen. De néha elmegyünk hozzájuk, vagy ők jönnek, mert társaság is kell neki, de engem csak jobban lefáraszt.

ma 21:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!