Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben mi a kompromissz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mi a kompromisszum megoldás?

Figyelt kérdés

Férj heti szinten eljár haverozni (sörözni), de menne többször is. Feleség otthon van gyerekkel, viszi a háztartást, közösen csinálják a kertet.

Feleség azt szeretné, hogy ritkább legyen a haverozás, férj szerint jár neki mert dolgozik.

Házasság előtt is konfliktus volt belőle, persze gyerek mellett már rosszabb.

Azok a válaszok nem kellenek, hogy nem kellett volna összeházasodni, meg gyerek. Mert ezek már megtörténtek.

Mi lenne erre a megoldás?



ma 17:19
1 2
 1/15 gergelice16 ***** válasza:
Férj heti egyszer elmegy sörözni haverokkal, de a többi nap besegít a háztartásban. Gyerek mellett a nőnek nincs annyi ideje, hogy a kettőt együtt csinálja (persze ez függ a gyerek korától is), így szüksége van segítségre. De mondjuk ha a gyerek már óvodába vagy iskolába megy, és a nő nem dolgozik, akkor az ő feladata a házimunka, így több idő jut pihenésre a férfinak is (bár ettől még az a normális, ha a bulizást nem viszi túlzásba, és foglalkozik a gyerekkel is).
ma 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig csak olyan pasijaim voltak akik vittek magukkal a haverokhoz/anyóshoz is barátokhoz rokonokhoz is. Egyutt bandáztunk, voltunk éltünk.


Soha az eletben nem volt olyan pasim akinek vmi külön szigete lennék az eletébe. Hogy van az élete munka haverok hobbi anyja, aztán az x edik bolygon meg én.


De nagyon sokan élnek ugy hogy a csaj megy a bnőivel a pasi meg a másik irányba a haverjaival es ez a szabadidő.


Meg eleve nekik a kapcsolatbol kell szabadidő mint vmi munkahelyen..


Nekem a barátom/pàrom a szabadidőm, meg forditva én neki.

Soha életemben nem ment az bulihoz haverokhoz bamdázáshoz hobbihoz gokarthoz szórakozáshoz motorozáshoz akármihez én félre legyek rakva kispadra.


Az meg gáz hogy amig a nő gyerekkel le van kötve és a napi programja a babaúszás mondokáskör meg a homokozó meg a védőnő oltások meg pelenkashopping meg a konyha, addig a pasinak van csak élete is.

Ez ideig oráig mig anya baba láthatatlan köldökzsinór, szimbiózis, oxitocin van, még oké, kb 1-2 éves korig, de aztán ha a nő csak egy igahúzó gályarab (akitol menekul a pasi persze nemhogy beállna mellé), már nem oké.

ma 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Apuka(ha az ilyet lehet így hívni) nem szeretné kivenni a részét a gyereknevelésből, háztartásból?


Anyuka mikor szokott menni kikapcsolódni?

ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
1 az a baj ezzel a házimunkával gyerekneveléssel hogy napi 24 órás..
ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem szakítás avagy további tűrés a megoldás. Ha kapcsolat elején, gyerek nélkül nem volt változás, most biztosan nem lesz. Miért akarsz valamit pont gyerek után megváltoztatni, ha eddig is nyílt lapokkal játszott? Nem tudsz senkit megváltoztatni ha nem akar, minél előbb rájössz, annál könnyebb elengedni az olyan embereket, akivel nem passzolsz.
ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Eljársz te is veluk. Es ha nem tudod magad jol erezni a köreiben haverjaival, be se fogadnak, akkor eleve össze se illetek.
ma 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Férj heti szinten eljár haverozni (sörözni), de menne többször is."


Bevallom eddig olvastam és elég is volt. Egy alkesz mellett élsz, nem kompromisszum kell hanem ultimátum: Vagy elmegy rehabre, vagy váltok. De ha gyugiban iszik és érzed rajta, bántalmaz bármilyen téren téged akkor válj el!

ma 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg kompromisszumot keresel, akkor érdemes volna inkább azt kommunikálni amit akarsz, nem azt amit nem. Gondolok itt arra, hogy az nem kompromisszum, hogy érezd magad szarul, mert én szarul érzem magam. Pl az kompromisszum lenne, ha azt adnád elő, hogy ő is maradjon néha a gyerekkel egy délután sörözni és akkor te is elmehetnél sörözni anyáddal, a barinővel, a kutyával vagy valakivel.
ma 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Gyereknevelésből kiveszi a részét apuka is (gyerek imádja).

Háztartásvezetés az évek alatt alakult úgy, hogy mindent a nő csinál. Korábban nem is volt munka mellett probléma, könnyebb volt, mint most gyerek mellett.


Anyuka így nem jut el sehova. Korábban szó volt róla, hogy váltva mennek el, amíg pici a gyerek. 1 héten belül, hogy ketten eljussanak nem igazán jön össze. Férj szerint a házimunkát kellene halasztani, de azt meg a nő nem akarja.

ma 17:45
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A csalados emberek eleve családokkal járnak össze. Grill sörötes topart bogrács stb
ma 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!