Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ember jogosan várjatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ember jogosan várjatja el, hogy a párja ne szedjen fel plusz kilókat a párkapcsolat alatt?

Figyelt kérdés
tegnap 21:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Egy kapcsolat akkor jó, ha együtt megy a glow-up! Ha viszont együtt híztok, akkor az kuka
ma 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

"Nem elvárás, de gondolj csak bele, te mit szólnál ha a párod külsőleg nagyon megváltozna ahhoz képest amilyen volt, akibe beleszerettél?"


Nos, normál esetben nem a párod külsejébe szeretsz bele, különben kb. minden 50. emberbe szerelmes lehetnél, aki szembe jön veled az utcán.

Te kevered a vonzalmat a szerelemmel.

ma 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

22, minden 50.? Jársz te rendszeresen az utcán? Vagy férfi vagy?


Ha külsőbe tudnék szerelmes lenni, idén 2 emberbe lettem volna szerelmes, és Pesten tömegközlekedek naponta.

ma 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Tippeltem egy számot. Nyilván nem vagyunk egyformák.

Én például sokat tudok "engedni" a külsőből, ha az illetőnek olyan a kisugárzása, a személyisége, ami megfog.

Persze már nem tinilány vagyok én sem, ez tény.

ma 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Nos, normál esetben nem a párod külsejébe szeretsz bele,"

Normál esetben a párodba szeretsz bele, külsővel, belsővel, mindennel. Az, hogy te már nem vagy toppon külsőleg és emiatt lejjebb kellett helyezned a mércét, a te problémád.

ma 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#25 Ezt most nagyon mellélőtted, mert 37 éves létemre mindenki max. 25-nek tippel és szépnek is tartanak, szóval benézted.

A párom 16 évvel idősebb, "egyszerű" kétkezi munkás, de a legjobb ember, akit ismerek.

Tudom, hogy ez számodra hihetetlen, de én nem a külsejét szeretem. Itt te vagy az, aki "alább adja az igényeit" egy jó s*ggért, cickóért, vagy egy szép pofiért. Hiába voltak (kívülről) "jó pasijaim", ha a jellemük csapnivaló volt.

Mimdegy, ha majd felnősz, te is átértékeled a dolgokat.

ma 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!