Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ember jogosan várjatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ember jogosan várjatja el, hogy a párja ne szedjen fel plusz kilókat a párkapcsolat alatt?

Figyelt kérdés
tegnap 21:05
A kérdező szavazást indított:
Igen, jogosan várhatja el.
Nem várhatja el.
21 szavazat
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
*várhatja
tegnap 21:06
 2/25 anonim ***** válasza:
22%

Most beszéljünk csak a külsőségekről. Inkább úgy mondanám, teljesen jogos, ha az egyik fél nem tud ugyanúgy tekinteni a másikra, mint amikor megismerkedtek, ha valami változás történik. Hiszen akkor azért tetszett meg neki, mert olyan volt, amilyen. Ha megváltozik, nem előnyös irányba, akkor nem biztos, hogy ugyanazt a vonzalmat érzi majd a másik. Persze, most lehet álszenteskedni, hogy de a szeretet fontosabb, mint a külsőségek, de tudjuk, hogy a férfiak nem a fülükkel szeretnek és vonzódnak.

Igen, én elvárnám, hogy a másik ne változzon hátrányára. 🤷

tegnap 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen jogos amíg nem max 4-5 kilókról van szó, annyit észre sem vesz az ember normális esetben, csak aztán persze pont emiatt lesz a 4-5-ből 10-15. Lehet szólni 4-5 kilónál is, ha tendenciát vélsz felfedezni és nem arról van szó, hogy mondjuk a másik amúgy aktív, rendes kajákat eszik csak mondjuk van egy nagyon stresszes éve amikor nem tud mozogni sem úgy, stresszből többet eszik, de tudható, hogy vissza fog térni a rendes kerékvágásba.
tegnap 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez is egy lehetséges forgatókönyv:


[link]

tegnap 21:27
 5/25 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Ha a disznókat kívánnam, akkor alapból olyannal jöttem volna össze.
tegnap 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon nem mindegy szerintem az időintervallum. Azért egy 10+ éves kapcsolatban, házasságban mindkét fél jelentős változásokon megy keresztül, hiszen ugye öregednek is. Közben lehet vállalnak gyerekeket, ennek is nyoma maradhat a testen. Az ember hol jobb formában van, hol kevésbé. Szerintem amíg nem billen át ez az egyensúly egy nagyon kóros, egészségtelen mértékbe, addig ez tolerálható. Egy támogató partner ebben is segítséget nyújthat, pl. együtt odafigyelnek az étkezésre. De azt életszerűtlen elvárni hogy egy deka se szaladjon fel olykor az emberre, vagy mindig csúcsformában legyen.
tegnap 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
49%
Nem elvárás, de gondolj csak bele, te mit szólnál ha a párod külsőleg nagyon megváltozna ahhoz képest amilyen volt, akibe beleszerettél?
tegnap 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem várhatja el jogosan. Mindenki a saját teste felett rendelkezzen. Természetesen ,ne Essen át a ló túloldalára és hizzon el kórosan,de nevetséges azt kérni,hogy valaki az év 365 napján 0-24 csúcsformában legyen. Nekem pl paromon a munkája miatt állandóan szaladgál 5-10kg föl -le. Nyáron meg sem áll a munkában,eltűnik a pocak. Télen alig van munka,kevesebb a kinti program,normalisabban eszik, visszajön a pocak. És én is ilyen vagyok. Járok amúgy edzeni heti 4-5x, én készítem magunknak az ételeket,de nekem is erre inkább a téli szezonban van időm,mert nyáron rengeteg a munka meg a stressz. Most pl 2 hete nem voltam edzeni már,mert egyszerűen nem fért bele,rengeteg a túlóra és kb aludni járok haza. Főzni vasárnap tudtam utoljára. Ilyen napokon ha nem akarok tobbezerert rendelni,bizony becsúszik a szarabb kaja meg a pékáru. És ennek hála nyaranta rám is felkerül néhány kg,ami utána ahogy megyünk kifelé a foszezonbol és nyugim van,lemegy. Egyikonket sem zavarja,valszeg mi észre sem vesszük ezt egymáson. Max az olyanok,akikkel évente 2x találkozunk. Be is b.szna,ha még ezen is stresszelni kellene,milyen kapcsolat lenne már az.
tegnap 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
12%
#8 Akkor viszont a másik fél sem várhatja el, hogy ugyanolyan kívanatos legyen a párja szemében, mint eleinte. 🤷
tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem várhatja el. De jogában áll továbbállni, ha nem tetszik neki a továbbiakban.
tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!