Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ember jogosan várjatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ember jogosan várjatja el, hogy a párja ne szedjen fel plusz kilókat a párkapcsolat alatt?

Figyelt kérdés
tegnap 21:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
63%

#9

Nálunk nincs ilyen probléma,más kapcsolata meg nem igazán érdekel. 🤷🏽‍♀️

De amúgy meg plusz kilokrol szólt a kérdés,ami egy normál testalkatú emberen valljuk be,nem lesz látványos. A plusz kg az nálam mondjuk legyen 5,nem gondolom drasztikusnak. Mint mondtam,az megint más,ha valaki kórosan elhizik. De amúgy meg ha van egy párom és odafigyelek rá, valószínűleg nem történik ilyen meg,mert egy normál alkatú embernek azért nem kevés honapjaba telik elhizni és rengeteget kell hozzá zabalni,ott meg már súlyos bajok vannak szerintem. Amire nem az a megoldás,H fogyjal le vagy elhagylak,hanem útközben megkérdezem,mi a gond és hogy tudjuk együtt megoldani?

tegnap 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem elvárható, de ha nem tetszik lehet szakítani. Viszont mint írták előttem ha valaki szereti a párját és a másik sehogyse azon van, hogy leadja a túlsúlyt akkor meg kéne neki említeni az egészsége miatt. Természetesen lehet, hogy már egészségügyi probléma áll a háttérben és nem az a megoldás, hogy lecseszi a másik hanem megoldást keresnek.
tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
21%
Persze, hogy jogosan. Nem véletlenül választ az ember adott típust. Az tetszik neki. Húsz kiló plusszal az adott ember már nagyon nem ugyanolyan.
tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
54%
Hát nem tudom,tőlem ha a párom ezt elvárná és én is tőle,akkor évente minimum 2x szakítanánk. 😂 én is és ő is hasra hizos típusok vagyunk,alapból nem vagyunk nadszalak,de ő fizikai munkával tudja kordában tartani,én meg sporttal. Viszont szerintem egyikőnknek sincs 2 ugyanolyan hónap,ha a mérleget nézzük. Én szoktam magamon érezni,ha feljött pár kiló,nyilván nem drasztikusan,mert nem cserélem a ruhatáramat évente. Ő is szokta. Amikor én mondom neki,azt mondja,hülye vagyok és hova akarok már fogyni. Amikor ő mondja nekem,hogy most X kilóval nehezebb,akkor meg én nézek rá,mint borjú az ujkapura,hogy mégis miről beszél.
tegnap 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
52%
Valamilyen szinten igen. Sokan elengedik magukat, aztán csodálkoznak, hogy a másik másfelé nézeget. Senki nem akarja, hogy megváltozzon a párja, olyan irányba, ami neki nem tetszetős. Persze vannak olyanok, akiknek tökmindegy, ha már van pár, elhagyják magukat.
tegnap 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Na, most elgondolkodtam. Amikor beleszerettem a férjembe, háta közepéig érő gesztenyebarna hajzuhataga volt, de olyan göndör, hogy a fodrász nem tud olyat dauerolni. Ebbe és a mélyen zengő hangjába szerettem bele,de halálosan. Ez 32 éve volt. A hangja még csak hasonlít, nade a haja tiszta ősz (sose engedtem neki rövidre vágni, pedig párszor megfenyegetett hogy levágja)De hát már ősz is, ritkult is, azt hisze holnap kirúgom..
tegnap 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ez megint olyan kérdés,amiben nem lesz egyetértés,mert mindenki máshogy látja. Én jártam úgy az első kapcsolatombam,hogy nagyon csúnyán elhiztam. 18 éves voltam,nem volt otthon mit enni. Összejöttem a párommal és akkor is ettem vele,ha nem is voltam éhes. 1-2 év múlva meg is lett az eredménye. Nálam is és nála is. Együtt hiztunk,úgymond fel sem tuntz,mire késő nem volt már. Aztán elkezdem a saját labamra állni,ellátni magam es elkezdtem egészségesen étkezni+csoportos edzésekre járni. Pár év alatt elértem életem legjobb és legfittebb formáját. Akkori párom 1x sem tett rám megjegyzést. A kapcsolatnak vége szakadt ugyan,de nem amiatt,mert a kulsonk megváltozott. Viszont visszagondolva,ha ezért elhagyott volna, megértettem volna,mert nem pár kg-rol volt szó,hanem 20-25ről.
tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Elvárhatja, ha ő is tesz erte hogy ne hízzon el. Pl ne az legyen mar hogy a pasi felszedhet 10 kg sörhasat, meg 5 kg úszógumit, meg 10 kg-t mindenhova, a nő meg ne merészeljen még 2 gyerek után se 50 kg-nál több lenni.

Vagy tegyenek erte mindketten, vagy fogadják el hogy a test a legtöbb embernél idővel változik.

tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
68%
Szép egy világ hogy csak úgy el lehet dobni egy házasságot vagy kapcsolatot. Csak akkor nem értem minek esküvő ha fogadalmat kell tenni.
tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Jogosan ilyet nem lehet elvárni, de észszerűen szerintem igen.


Szeretnék magam miatt is a lehető legjobban kinézni. Voltam (kapcsolaton kívül) kövér, és nagyon rossz, megterhelő dolog, de maga a rossz kaják általi közérzet is. Eleget voltam abban, innentől jól akarom érezni magam.


Persze szeretem, hogy tetszem a páromnak, és az is imponál, hogy neki is fontos, hogy tetsszen nekem. Ez így jó, hogy nem vesszük egymást biztosra.


Viszont ez a kilókkal dobálózás elég érdekes, mert nyilván nem 5-10 kg zsírról beszélünk, hisz napközben is változik a súlyunk. Plusz ha ezt reggel írtad volna ki, simán fel tudtam volna szedni holnapra 3 kilót azzal, hogy ma sós kajákat eszek meg mondjuk rizst, amik vizet kötnek meg, és reggel úgy keltem volna, mint a Michelin baba, csak attól, hogy bevizesedtem.

tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!