Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom ilyen viselkedése mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom ilyen viselkedése mire utal?

Figyelt kérdés

mikor összejöttünk egy ideig kedves, aranyos volt, rajongva szeretett, folyamatosan ölelgetett, aztán 1-2 hónap múlva elkezdődtek olyan dolgok, hogy olyanná vált, mintha nem a párom lenne hanem a nevelőm, irányítani akar, mindenbe bele akar szólni, még olyanba is hogy milyen tejet vagy kólát vegyek/igyak. vagy fejébe vette, hogy bár van stabil munkahelyem, az nekem nem elég jó hanem nekem olyan illik amihez diploma kell és menjek szerezzek diplomát. és ezekkel szó szerint nyaggat, szekál. még nem élünk együtt és van hogy napokig ezt mondogatta folyamatosan a telefonban és idegességemben már rácsaptam a telefont akkor persze én lettem a hibás ezért, hisz azt mondta hogy ő csak jót akar nekem.

nagyon szeretem őt, csak attól félek mi lesz ha egyre inkább ilyenné válik, hogy el akar nyomni és majd mindig annak kell lenni amit ő akar.


tegnap 20:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a love bombing. Olvass utana.
tegnap 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondani szokták, eddig tartott a kampányidőszak 😂 Fű-fa ígéret, csak a jó oldal a választásokig, de ha megvan a tuti, akkor előjön az igazi énje. Ha nem ilyen embert akarsz életed végéig (márpedig soha nem lesz neki elég jó) akkor tudod mit kell döntened...
tegnap 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg kuka. Ahogy már írták, megvolt a lovebombing (azaz a beetetés, más néven idomítás). Soha senkitől nem szabad eltűrni az irányítást meg hogy nevelni akarjon. Ki kell hajítani az ilyet azonnal. Ez esetben az első gyökérkedésénél hogy pl cocát vagy pepsit igyak vagy milyen tejet. Azonnal kirúgni mert ez csak rosszabb lesz.
tegnap 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
és szerintetek ezt csak velem csinálja mert ennyire nem tisztel vagy megtette az előző kapcsolataiban is? engem nem tisztel ennyire vagy ő mindenkivel ilyen volt vajon?
tegnap 23:30
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez toled fuggetlen, o ilyen tipus valoszinuleg. De mit szamit? Ha csak veled ilyen, az is epp eleg problema es ugyanigy nem fog valtozni.
tegnap 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
azért fontos mert ha csak velem csinálja, velem tudja megcsinálni ennyire nem tisztel, akkor velem van a probléma és akkor magamba kell néznem, dolgoznom kell magamon
tegnap 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!