Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom viselkedési, irányába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom viselkedési, irányába valò hozzáállása megváltozott az utóbbi hetekben. Mi lehet az oka? Ha valami baja van, miért nem mond semmit, hiába kérdezek rá?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt, ő 33F én 35N. Eddig sok időt töltöttünk együtt, illetve intimek voltak az együttlétek, akár film, akár beszélgetés, akár szex volt. Mindketten igénylejük a gyakori szexet, tehát heti 4-5x legalább. Nos a munkája miatt van hogy napokig éjszaka dolgozik, így olyankor kivitelezhetetlen nyilván, én állandó nappalosban dolgozom. De anno délutánonként még a melòja előtt volt ideje és igénye huncutságokra, viszont hetek, (kb 2hònapja)òta nem. Eddig 2 max 3 nap ha kimaradt és összebùjtunk. Vagy ölelkezve beszélgettünk, viccelődni. Most mindig a telefon, facebook, hobbik, bármi. Az összebùjást is én kezdeményezem, de max heti 1-2 van ìgy is...egyszerűen érzem hogy más velem. Nem is csòkolòzunk egy ideje, csak megcsòkol. Ha ölel is, nem tapiz közben mint korábban, vagy ha elmegy mellettem nem parkol a fenekemre,vagy simìt végig a derekamon.

Párszor már rákérdeztem,de azt mondja hogy fáradt, "beteg"(kapar a torka, úgy érzi beteg lesz, stb...)

Már odáig süll,értem hogy míg aludt belelestem a telòjába,de nem találtam semmit.

Nem értem. 2 napja bejelentette hogy, hazautazik a családjához 1 hétre. Ezzel nincs is bajom, én mondtam neki, hogy menjen ha szeretne. De nem akart semmiképp. Nincs is olyan meghitt viszonyban a szüleivel. Januárra vett ki szabit, ùgy volt elmegyünk valamerre akkor hétvégén, mivel hónapok òta ùgy dolgozik, hogy gyakorlatilag sehova nem mentünk vagy max 1 napra. Erre most nagyhirtelen hogy ő akkor hazamenne, de ha "gondolom" q hétvégére már hazajön hogy elmenjünk esetleg egy napot valamerre. Nem érte. Eddig hadakozott hogy egyáltalán hazalátogasson, meg nem szeret abba a faluba hazamenni,most hirtelen mégis.

?!

Hozzám sem akár érni ùgy, ha én nem kezdeményezek. Egyszerűen nem értem...és ha velem van gondja, miért nem mondja el ha kérdezem? Én kedveskedek neki, figyelek rá. Ő meg "elvan". Ha esetleg "valaki" lenne a képben és hozzá látogatna "haza"...de nem találtam semmi gyanùsat. Ha meg nem "valaki" akkor olyan mintha "menekülne". De mitől? Miert nem beszél a gondolatairòl, érzéseiről? Velem bármit meg lehet beszélni. De ùgy érzem, mintha "parkoló pályára" rakott volna és csak együtt élünk.

Hogyan bìrjam beszédre? Mit tehetnék? Minden nap mondja hogy szeret, de olyan üresnek cseng.


2023. dec. 23. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fölösleges részletezni.

Ősi törvény= ha nem velem, akkor az azért van, mert mással.


Szakíts, mert arra vár, hogy megtedd.

2023. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De 33 évesen ezt miért nem lehet őszintén akkor elmondani? Nem értem...ennyi idősen sem tud valaki férfiként felelősséget vállalni, és legyek én a "rossz zsaru"?
2023. dec. 23. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmúlt a szerelem.
2023. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vele beszéltél már erről hogy nem tudod hova tenni ezt a hirtelen változást? Akár a döntéseit hogy megy a szuleihez aztán mégse aztán megint...

Rosszul is elsülhet ha meggyanusitod úgyhogy csak finoman. Ha nem talaltal semmit a telojaban reméljük nincs is semmi, de lehet nem ostoba és töröl. Fene tudja...annyi rosszat hallani. De bízzunk benne hogy nincs semmi csak nálatok is jelentkezett az ami a legtöbb kapcsolatban, hogy nincs meg az a tűz mint elején és emiatt a szexuális élet picit megromlik/ritkulnak az együttlétek.

Majd írj ha jutottál valamire.

2023. dec. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!