Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom ilyen viselkedése mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom ilyen viselkedése mire utal?

Figyelt kérdés

mikor összejöttünk egy ideig kedves, aranyos volt, rajongva szeretett, folyamatosan ölelgetett, aztán 1-2 hónap múlva elkezdődtek olyan dolgok, hogy olyanná vált, mintha nem a párom lenne hanem a nevelőm, irányítani akar, mindenbe bele akar szólni, még olyanba is hogy milyen tejet vagy kólát vegyek/igyak. vagy fejébe vette, hogy bár van stabil munkahelyem, az nekem nem elég jó hanem nekem olyan illik amihez diploma kell és menjek szerezzek diplomát. és ezekkel szó szerint nyaggat, szekál. még nem élünk együtt és van hogy napokig ezt mondogatta folyamatosan a telefonban és idegességemben már rácsaptam a telefont akkor persze én lettem a hibás ezért, hisz azt mondta hogy ő csak jót akar nekem.

nagyon szeretem őt, csak attól félek mi lesz ha egyre inkább ilyenné válik, hogy el akar nyomni és majd mindig annak kell lenni amit ő akar.


tegnap 20:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy nem vagy eléggé jó neki szóval kukázd.
tegnap 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
értelek, de hisz én nem hazudtam neki, én őszintén el mondtam mindent neki magamról mikor randizgattunk, akkor miért nem tudta ezt eldönteni? és akkor az első 3 hónapban jó voltam neki csak azóta nem?
tegnap 20:33
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akar neked, akkor figyelembe vehetné, hogy te mit akarsz, nem kéne erőltetnie. Még jó, hogy most látod milyen. Nehgy összeköltözz vele, várj bőven vele...
tegnap 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azelőtt se voltál jó csak megjátszotta magát, jelenleg kimutatja a foga fehérjét.
tegnap 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

értelek benneteket de ha nem voltam jó neki miért jött velem össze?

én pl nem jövök olyannal össze aki már az elején számomra nem passzol

tegnap 20:44
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szeret irányítani, okoskodni.

Addig menekülj amíg tudsz!

tegnap 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha lo nincs jo a azamar is ...

Te vagy a szamar.

tegnap 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Szexre jó vagy.
tegnap 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

de ő ilyen akkor? vagy csak velem mert ahogy írtad nem vagyok elég jó neki? és akkor miért nem diplomásokkal ismerkedett, ez most mire volt akkor jó?


ismerősöm azt mondja biztos nárciztikus, de nem tudom manapság azt mindenkire ráaggatják hogy az.

tegnap 21:11
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is leginkább az húzódik meg a hàttérben, hogy ő ilyen parancsolgató,dominàns,okostojàs típus.Nekem speciel herótom van az ilyenektől.
tegnap 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!