Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátja a párom ezt?

Figyelt kérdés
Megujjaztak részegen. Nem voltam magamnál, amikor észrevettem, hogy bennem van mert mivel aludtam és erre keltem fel, akkor ellöktem a kezét. Utána ebből nem értett és megint benyúlt, én nagyon kivoltam dőlve, csak feküdtem..pár percig csinálhatta, mire megint kihúztam a kezét a gatyámból..nagy nehezen felkeltem és elmentem onnan..Jelenleg lelkiismeretfurdalásom van, minden nap erre gondolok. Megcsaltam a párom? Megbocsátja ezt nekem?

szept. 16. 21:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ne jelentsd fel, mert nincs semmi bizonyíték SAJNOS, így semmi nem fog történni. Sajnos csak akkor van az ilyesminek értelme, ha fizikai nyomai vannak az erőszaknak. Ettől azonban még az megtörtént, ezt te tudod. A barátodnak viszont el kell hinnie és nem okolhat téged, vagy kuka a kapcsolat. Mindegy, hogy ki milyen ittas állapotban van, attól még nem molesztáljuk, ez nem a te hibád.
tegnapelőtt 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Bemegy egy csaj a rendőrségre feljelentést tenni olyan dolog miatt amire semmi bizonyítéka mert földig itta magát. Egy alkoholista részeges csajnak senki nem fog hinni. Persze felveszik a vallomásod de kb ennyiben ki fog merülni a dolog. Legközelebb gondolkozni kell hogy meddig iszod le magad.
tegnap 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Az ilyen részeg nőket abuzáló emberek általában máshol is űzik ezt.

Lehet, hogy már más is tett felejelentést, ezért KELL jelenteni az ilyet.

Az meg, hogy ki mit látott majd a rendőrség nyomozati anyagából kiderül.

tegnap 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!