Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátja a párom ezt?

Figyelt kérdés
Megujjaztak részegen. Nem voltam magamnál, amikor észrevettem, hogy bennem van mert mivel aludtam és erre keltem fel, akkor ellöktem a kezét. Utána ebből nem értett és megint benyúlt, én nagyon kivoltam dőlve, csak feküdtem..pár percig csinálhatta, mire megint kihúztam a kezét a gatyámból..nagy nehezen felkeltem és elmentem onnan..Jelenleg lelkiismeretfurdalásom van, minden nap erre gondolok. Megcsaltam a párom? Megbocsátja ezt nekem?

szept. 16. 21:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem megcsalás, hanem erőszak volt.

Sajnálom, hogy ilyesmi megtörténhetett veled.

szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Ez erőszaknak számít. A minimum az, hogy totál leépíted azt az ismertséget.


Viszont az is kérdés, hogy miért töltesz időt ilyen társaságban, miért iszod le magad olyannyira, hogy végül egy másik csávó mellett kötsz ki kiütve...? (akinek ez a kérdés áldozathibáztatás, az képzelje el fordított helyzetben a szitut, pl csávó egy másik lánnyal leissza magát, aztán kidől ő nála, mellette, a csaj meg elkezd rá nyomulni részegen ... )

Oké, hogy bizalom, meg egyéb ilyen maszlagra mutogatva eljárnak másokkal az emberek és feszítik a határokat, de épeszűként a 8.kerbe se mész éjszaka és ordítod el magad, hogy mocskos c-ányok - ugyanígy én se iszom le magam és alszok másnál ha párkapcsolatban vagyok, akármennyire is van bizalom a kapcsolatban.


Az amúgy "javít" a kérdésedet illetőleg a dolgon, hogy utána összeszedted magad, és elmentél onnan... -mert általában azon a ponton szokottak elindulni a tényleges megcsalásos sztorik, "jaj belenyúlt, én meg hagytam, aztán ott maradtam egész végig és megtörtént"


Lelkiismeretfurdallásod akkor legyen, ha folytatnád azzal az alakkal az ismertséget ... ennek vége, visszaélt a helyzettel, és amellett hogy erőszak volt, még a kapcsolatodat is leszarta

szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem azzal van a gond hogy megujjaztak, pontosabban azzal is nagyon, de ez ahogy #1 is írja nem megcsalás, hanem erőszak.

Viszont miért kellett ennyire berugni, hogy ilyet tehessenek veled? Meg is erőszakolhatott, vagy akár ölhetett is volna!

Vagy direkt beletett valamit az italodba? Mert az megintcsak bűncselekmény...

szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szexuális erőszak áldozata lettél és dühös vagyok hogy a szüleid sz-rt se beszéltek neked erről, hogy tisztába legyél vele!
szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bocsájtja meg, hogy erőszakoskodtak veled akkor nem kár érte. Máskor ne igyál annyit, vagy figyelj arra, hogy semmit ne tudjanak az italodba rakni.
szept. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%

Tipikus jó magyar szokás, amikor megy az áldozat hibáztatás…


Nem tettél semmi rosszat. Érdemes lenne konzultálnod valakivel, hogy ezt az erőszakot eltudják-e rajta verni.

tegnapelőtt 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A nemi erőszak nem megcsalás....
tegnapelőtt 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
29%
Eleve egy ilyen részeges nővel sem kötném össze az életem.
tegnapelőtt 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
35%

Alkohol problémáid vannak ergo a te hibád miért nem tudod hol a határ?

Szégyen

tegnapelőtt 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
35%
Egyetértek az utolsóval. Aki úgy berúg, hogy a bugyijába nyúlkálhatnak ott komoly baj van.
tegnapelőtt 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!