Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai csajok tényleg olyanok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai csajok tényleg olyanok, hogy könnyebben megbocsátják a félrelépést egy helyesebb pasinak mint egy kevésbé jó pasinak?

Figyelt kérdés
Ha egy jobb képű lép félre, akkor összeveszik vele a csaja, de másnap már vele van újra, pedig ez a pasi pl bunkó és minden lányra ráhajt. Aztán kezdődik minden elölről, de a végén mégis a csaj hunyászkodik meg, és még ő kér elnézést és visszakönyörgi magát az alpári stílusú, mocskosszájú ficsúrhoz. Bezzeg ha egy csúnyább pasi lép félre véletlenül, akkor már nagy az esélye annak, hogy másnap már lapátra kerül és egyáltalán nem kap újabb esélyt sem. Ez igaz? Mert én ezt látom.
2011. nov. 19. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki olyan hülye, nemtől függetlenül, hogy lenyel egy félrekúrást, az meg is érdemli, hogy újra megtegyék vele.
2011. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szamóca.. ***** válasza:
ez attól függ inkább mennyire ragaszkodik hozzá a nő... ami már lehet összefüggésben a kinézetével, mindenesetre nálam aztán nézhet ki akármilyen jól valaki ha félrelép takarodhat.
2011. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem a kinézeten múlik. Általában az ilyen magától elszállt csávók köpnek az egész félrelépésre, és a lányra is, akivel járnak. Nagy valószínűséggel a lány szereti, és ezért bocsát meg neki. Nem akarja elveszíteni a fiút, még akkor sem, ha egy utolsó görény. Szerintem meg hülyeség, hogy egy csúnyább fiút viszont rögtön dobnak. Ugyanígy van náluk is. De ha a csúnyább fiú tudja magáról, hogy eleve kevesebb eséllyel indít a lányoknál, egy félrelépés után inkább ő húzza meg magát, így a lányoknak van esélyük a tombolásra és az ajtócsapkodásos veszekedésekre. Ilyen egyszerű :)
2011. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az tény hogy nagyon sok a papucs mostanság mindkét nemből.

Ez azért van általában mert ha nem is szeretik akkor anyagi érdekük múlik a párkapcsolaton.

Én úgy vagyok vele hogy ha valakit szeretek akkor nem lépek félre,nemtagadom voltak botlásaim nekem is de én ezt mindig tisztán bevallottam a nőknek és rájuk hagytam hogyan tovább,de akit szeretek és tisztelek és megbízok benne őt semmi pénzért nem csalnám meg,még részegen sem.Ha engem csalnak meg Én szó nélkül kiadom az útját az illetőnek ,mert feleslegesen ne pazaroljuk egymás idejét,akármennyire is szeretem...

2011. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát felszínes, hülye lányoknál lehetséges, de azokkal ne is akarj összejönni. Az teljesen jogos, hogy a csúnya pasit dobják megcsalásnál. Csak éppen a jóképűt is kellene. (Egy-egy esetet hallottam, amikor vki megbocsátott a párjának, van ilyen is, de szerintem nem ez az alapvető.)


18/L

2011. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van benne igazság de nekünk csak megsértődések voltak, meg sztem nem voltunk együtt a srác szerint igen.. :S :S

Ő helyesebb kategória volt ha csúnyán is beszélt velem, vh mindig megbocsátottam neki..

Mondjuk én őszinte voltam vele és párszor meg is csaltam.. (csókolóztam az exemmel)

De egy rendes igazi kapcsolatban ahol, nem csak hó naponta találkozunk akármilyen kategória legyen, én azt soha nem bocsátanám meg....

19L

2011. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!