Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátja a párom ezt?

Figyelt kérdés
Megujjaztak részegen. Nem voltam magamnál, amikor észrevettem, hogy bennem van mert mivel aludtam és erre keltem fel, akkor ellöktem a kezét. Utána ebből nem értett és megint benyúlt, én nagyon kivoltam dőlve, csak feküdtem..pár percig csinálhatta, mire megint kihúztam a kezét a gatyámból..nagy nehezen felkeltem és elmentem onnan..Jelenleg lelkiismeretfurdalásom van, minden nap erre gondolok. Megcsaltam a párom? Megbocsátja ezt nekem?

szept. 16. 21:54
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Kivel kéne, hogy beszéljek? Legszívesebben feljelenteném, csak nem tudom, hogy ezért velem foglalkoznának-e? Mit kaphat ezért? Ennek az esetnek már vagy 2 hónapja, az nem baj?
tegnapelőtt 11:02
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy milyen régen történt, az erőszak az erőszak.

Ha feljelented, a rendőrségnem nyomoznia KELL.

Te tanuvallomást teszel, az érintetteket pedig mint gyanusított kihallgatják.

További tanukat is nevezz meg, akik ott voltak, és részben vagy egészben látták vagy hallották a részleteket.

tegnapelőtt 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Egy ember volt még ott, de Ő átaludta az egészet, szóval szerintem nem is érdemes megemlíteni. Úgyhogy 1 állítás 1 tagadás lesz.
tegnapelőtt 12:25
 14/23 A kérdező kommentje:
A másik, hogy ha feljelentem, félek, hogy ha meglát, akkor nekem jön, kis városban élünk, és biztos, hogy valamikor az utcán fog velem szembe jönni. Lehet csak úgy távoltartásit kérni?
tegnapelőtt 12:32
 15/23 anonim ***** válasza:

Az még jobb, mert ha feljelented és utána fizikailag vagy bárhogy abuzál, akkor újra feljelented és halmozott bünti vár rá.

Illetve lehet, hogy más is feljelentette már ahogy mondod "egy állítás, egy tagadás" felállásban, és akkor már komoly bajban van.

tegnapelőtt 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Kerdezo fiu v lany?
tegnapelőtt 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Úgy látom kifogásaid már vannak. Ebből se lesz már semmi.
tegnapelőtt 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Szóval akkor jelentsem? Bizonyítékom sincs, csak a szavam. Ezzel elérek valamit? Mert ha igen akkor megteszem.
tegnapelőtt 19:05
 19/23 anonim ***** válasza:
Feljelentheted és nyomozni is fognak, de szinte lehetetlen bizonyítani, mert eltelt egy csomó idő, a nemi szerveden nem valószínű, hogy látszik még elváltozás, illetve mivel gondolom mosakodtál is és sperma sem került a hüvelybe, így dns nyom sem maradhatot. A vallomásodat pedig azért kétségbe vonja, hogy a saját véleményed szerint is eszméletlenre ittad magad. Ettől függetlenül ami történt bűncselekmény és tegyél feljelentést, hogy legalább szembesüljön az elkövető a tettével. A tanulság, hogy ha megerőszakolnak, akkor a 112-t hívd egyből, ne a gyakorira irogass két napig.
tegnapelőtt 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, te tudsz szöveget értelmezni, vagy csak kérdést kiírni tudsz?

Olvasd el a 15# hozzászólást, aztán menj a rendőrségre.

tegnapelőtt 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!