Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam, vajon megbocsátja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, vajon megbocsátja?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja voltunk együtt mikor elmentem bulizni és smároltam egy másik srácal:( ezt elmondtam neki és (ölelkezve és úgy hogy csókolgatott) szakított velem.mégkértem hogy bocsásson meg mert nagyon szeretem és soha többet nem csinálok ilyet erre ő azt mondta péntekig átgondolja a dolgokat de ő is nagyon szeret és hiányzok neki! Most akkor van rá esély hogy megbocsásson?
2011. febr. 22. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Remélem nincs...


Én a srác helyében az életben nem mennék vissza hozzád. Minek? Úgyis meg fogod csalni megint.

2011. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pénteken megtudod.

Nem látunk a srác fejébe.

2011. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,attól függ,Neki mi fér bele egy kapcsolatba és mi nem.Neki mi a megbocsájtható és mi nem.Véleményem szerint egyébként ez még bocsánatos bűn,és helyrehozható.Persze ettől még ilyenkor ugyanúgy negatív vélemény kívánkozik ki belőlem,csak inkább megtartom.
2011. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
miért smároltál a másik fiúval?
2011. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Ha van esze nem fog megbocsátani!!


Máskor gondolkozz elöbb,aztán cselekedj!

2011. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert kicsit többet ittam a kelleténél:(
2011. febr. 22. 19:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál több alkoholt,mert ezek szerint előhozza belőled a rib@ncot.
2011. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én is ittam már sokat és próbáltak már ilyenkor lesmérolni, olyanok is, akik amúgy tetszettek, de ha kapcsolatban vagyok, szeretem a barátom és nincs semmi probléma, akkor ez nem elég indok. nem lehet, hogy valami hiányzott a kapcsolatotokból? ha nem találod meg az okot és nem változtatsz rajta, akkor ha esetleg megint össze is jönnétek, akkor is meg fog ez ismétlődni. ezt nem bántásból mondom, csak hogy elgondolkozz rajta.
2011. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az Igazi-elméletem szerint ha neked ő lenne az Igazi, nem csaltad volna meg, szeretnéd annyira, hogy ne tegyél ilyet.


Am. én a helyében tutira nem bocsájtanék meg neked:)

2011. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
remélem hogy nem.
2011. febr. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!