Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet menteni még ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet menteni még ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, a párom is 23 éves. 4,5 éve vagyunk együtt, az eleje nagyon jól indult, nagyon szerelmesek voltunk. Aztán 2 év után elmúlt a láng, elhanyagolt, leginkább más volt neki előtérben az életében. Aztán pár hónap múlva megint egymásra találtunk, azóta együtt is vagyunk. Én már eljutottam az életem azon szakaszára, hogy nagyon szeretnék családot, esküvőt, közös házat. Viszont ő sosem hozza szóba, ha mondom neki akkor is az a válasza, hogy hamarosan lesz. Célozgatom neki, hogy nagyon vágynék már egy gyűrűre is, de hónapok óta azt mondja, hogy nemsokára eljön ez az idő. Nekem ez inkább ilyen levegőbe beszélésnek tűnik, mert csak szóban tudja mondani, cselekedni nem cselekszik. Mondtam neki, hogy nem fogok évekig rá várni, ha neki nem ez az életcélja akkor minket úgy látszik nem egymásnak teremtettek. Ilyenkor mindig megváltozik a véleménye (ez is csak az elmondása alapján), hogy igen neki is ez a célja velem.

A másik rossz ebben az egészben, hogy konkrétan nem közeledik felém szexuálisan sehogyse, van hogy havi 1 szex van és osszam be. Nem egyszer kérdeztem már, hogy minden rendben van-e, baj van e velem, mondja el nyugodtan. A válasz az hogy miért kérdezem, hát nagyon is vonzó vagyok számára.

Egyszerűen elment az egésztől a kedvem, hiába mondom neki változás az nincs. Szeretem, és ezért nem hagytam el eddig, viszont ezek a dolgok nagyon a padlóra küldenek engem. És ha egyszer az életbe magától eszébe jutna hozzám érni csodálkozik hogy a kedvem 0, mert már az összes vonzalmat kiölte belőlem..

ezen kívül mindent megtesz értem, sokszor megyünk randizni, viszont olyan mintha ezzel akarna leginkább ellensúlyozni..



szept. 16. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit keressel még mellette, már akkor repült volna amikor a második évben elhanyagolt. Nemhogy még én kezdeményezzek szexet, elégedjek meg havi semmit erő szexszel és még én is hozzam szóba az eljegyzést.

Ne vesztegesd már rá az időd.

KALAP, KABÁT, LAPÁT...Mindegy, DOBD KI!

szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Meg sem érdemel!

Nem becsül meg eléggé!

Engem sem becsült meg az exem, csak én férfi vagyok. :(

szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Egyértelműen nem. Biztos, hogy megcsal téged és egyáltalán nem fog feleségül venni.
szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig vegetálsz ilyenekkel ameddig akarsz.
szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

A párom ugyanezen megy keresztül velem. Én sem kívánom már úgy és csomó más dolog előtérbe kerül. Tudnék mesélni.


28/F

szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

A kapcsolatot meg.

A vágyaidat nem.

Legalábbis vele biztosan nem.

szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, de kérdés, hogy érdemes-e...
szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hallgass az 5#ös re. Ehhez túl fiatal vagy. Ezt most nehéz elhinned, de sok idő és energia veszteséget megspórolsz vele.
szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pont pár napja volt egy kérdés,ahol le lettem hurrogva,milyen szar vagyok,hogy nem mondom szóban a páromnak,hogy szeretem,hanem tettekkel éreztetem. Itt van sajnos egy példa a sok közül,hogy szart nem érnek a szavak,ha nincsenek mögötte tettek.

Kérdésedre is válaszolva: sajnos nem érdemes várni rá,mert ha valóban tervei lennének veled,akkor nem csak hitegetne,hogy majd-majd.

Van olyan,hogy az idő nem alkalmas,vagy nem érzi még úgy magát és a kapcsolatot,hogy még tudjátok ezt a szintet lépni,gondolok itt leginkább az anyagiakra. De ha erről lenne szó,akkor normálisan éled állna es megmondana,hogy igenis veled szeretné ezeket,de előbb még akarja teremteni a körülményeket hozzá. Ahogy látom,nálatok erről nincsen szó,csak hiteget. És nincsen komoly szándék a szavai mögött. Nem érdemes várni rá. Ha el is vesz,már csak azért fog,mert nyaggatod. Abból meg már jó házasság sosem lesz. Én elengednem ezt így.

szept. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem erdemes vari erre.

Es ha elvesz? Ugy veszem ki a szabaidbol, hogy nem eltek egyutt. Igy nagyon lutri beleugrani a hazassagba, plane egy olyan emberrel, aki “nem tori kezet labat”, hogy veled lehessen, hanem kis apro szeretetmorzsakat szor idonkent a foldre, amivel etetget, hogy azert valamennyire kompenzalja a szar viselkedeset.

Nem fog elvenni, nem vesztek hazat, o nem vagyik erre. Plane, hogy gondolom elso kapcsolat neki, biztos vagyok benne, hogy meg ismerkedne masokkal is (ha a kapcsolatotok alatt nem tette mar). Hagyd ott, ilyen emberre nem leeht alapozni.

tegnapelőtt 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!