Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még meg lehet menteni a kapcsolatot vagy ez már süllyedő hajó?

Figyelt kérdés

5éve vagyok együtt a párommal, facebookon ismertem meg és mivel mindketten dolgoztunk csak havonta 1x tudtunk találkozni. Másfél év után összeköltöztünk és azóta az elmúlt 3 év kész pokol. A szexuális életünk nulla, szószerint ha az elmúlt évekbe csak 3x-4x feküdtünk le, nekem mint nőnek folyton fájt a behatolás túl szűk vagyok és a párom nem volt sose türelmes hozzám. Ráadásul folyton megbeszéltük hogy akkor aznap este szexelünk, sose jött kezdeményezéssel vagy csak spontán. Őt orálisan elégítem ki, magamat meg maszturbálással.

Ma meg közölte velem hogy pakoljak össze és költözzek el. Pedig megteszek mindent amit csak tudok hogy jobb legyen köztünk a helyzet és nem vagyok neki elég jó. Szakítsunk? 25 évesek vagyunk


2022. febr. 23. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ő közölte, hogy pakolj, akkor lényegében szakítottatok. De, amúgy azt írnám, hogy, ha te szeretsz szenvedni, maradj még pár évet, mert ennyire szar kapcsolatot még egyet nem biztos, hogy találsz.
2022. febr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit akarsz megmenteni ezen a szeméthalmon? Az elmúlt 3 évet kész pokolnak nevezed, fáj a szex, rossz az egész. Miért akarod elcseszni az életed egy olyan pasas mellett, aki egy nullának néz?
2022. febr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Bocs, de megérdemled. Miért maradtál vele?
2022. febr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el… Mi lesz ha jön a gyerek? Apáca leszel? Az a része a kapcsolatnak egyébként is sokaknál húzós, nálatok katasztrófánál is rosszabb lenne.
2022. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, ennél csak jobb lehet és ha nem alkudsz meg megint, akkor fog is jonni
2022. febr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit keresel 5 éve mellette, már össze sem kellett volna költözni! Miért ne szakítanál? 3 éve szenvedsz a semmiért, dehogy vagy túl szűk, akkor tudsz ellazulni, ha odafigyel rád, és nem a saját öröme érdekli, hanem neked akar kedvezni, erre mint leírtad semmi igénye sincs, persze, hogy rossz a szex.

Szedd össze a cuccod, és költözz, ideje felébredni, egy normális férfi nem ilyen!

2022. febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2022. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MolotovPunk ***** válasza:
Durva helyzet. 5 évig így együtt lenni valakivel? Alig volt szex ez idő alatt köztetek ahogy olvasom. Szerintem keress magadnak új pasit. A jelenlegi nem érdemel meg.
2022. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát akkor ha jól értem, másfél év (azaz 18 találkozó) után költöztetek össze. Miért ?

Mit dolgoztatok, hogy havonta egyszer tudtátok találkozni?

Mert így ennyi tali utan persze, hogy nem ismerted ki.

Hagyd el, nagyon fiatal vagy még ahhoz, hogy ilyen szr kapcsolatban legyél. Mondjuk, sosem szabad ilyenekben benne maradni, de építeni rá semmiképpen.

2022. febr. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!