Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet még menteni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet még menteni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Barátom nemrég igazgatóhelyettesi pozícióba került és értem, hogy azóta változott a napirendje és több dolga van, DE azóta hallgatom, hogy én csak tanár vagyok, ennek a szakmának nincs jövője, miért nem választok valami mást. Valamelyik nap a főnöke elhívott engem is, hogy jobban megismerjen és amikor rólam kérdezett, meséltem, mi a munkám, láttam barátomon, hogy feszengeni kezdett emiatt. Viszont a főnökén nem vettem észre, hogy negatívan fogná fel, sőt mondta, hogy az ő szülei mindketten tanárok.

Észrevettem, hogy sokkal szívesebben van a főnöke társaságában, mint az enyémben és sokszor inkább tovább bent marad dolgozni. Ahelyett, hogy megbeszélnénk, hogyan tehetnénk jobbá ezt a kapcsolatot, inkább csak hárít és elintézi annyival, hogy túlreagálom.


jún. 10. 01:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyit tudsz tenni, hogy magadbafekteted az energiáid. Legyen önbizalmad, időd olvasni, edzeni, külsődre, nőiesség, képzés akár. Virulj ki szépen.

Ha látja mit veszit talán észbe kap. Ha nem akkor pedig magadat választod.

jún. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem változik a mentalitása, akkor sehogyan. Eléggé alja is, hogy így áll a párjához. Meg kell neki mondani, hogy ezt abbahagyja vagy hello.


Most ez olyan, mintha én lenézném a részmunkaidős recepciós páromat. A kevés pénznek nem örülök, tudna szakmájával mást is csinálni, és apró módon noszogattam volna én is... Viszont nem vagyunk bajban, szereti, nem bántom ezért.

jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Illetve ez tipikusan olyan, hogy a kinevezés a fejére szállt és sokat képzel magáról. Kicsit le kéne onnan lökni valahogyan. Hála a jó égnek az én főnököm nem ilyen! Utána 2 héttel jöttem, 2 plusz fél évvel később lett a főnököm, ő így nem változott meg, és nagyon jóban vagyunk.
jún. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!