Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet még menteni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet még menteni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A barátnőm egy év alatt annyira meghízott, hogy már nem kívánom vele a szexet. Amikor látom, hogy a hasán lötyög le a háj, akkora a tokája, hogy a nyaka nem is látszik és a hátán is figyeg le a hátán a zsír a melltartó pántjánál. Fél éve szóltam neki, hogy szeretném ha lefogyna. Jön is velem edzeni de látszik, hogy csak szemkiszúrásból teszi. Heti háromszor sétál a futópadon...mert szaladni nem tud. Ennek örülök is de másfelől mérgesít, hogy nem vigyáz arra, hogy mikor és mit eszik. Fél évvel ezelőtt amikor szóltam neki akkor azt mondta, hogy meg van hűlve ezért nem akart jönni edzeni. Utána jött a karácsony s akkor persze diétáról szó sincs. Az ünnepek után gyógyszereket kell szedjen és hát azért kell sokat egyen. Most amikor már azt hittem minden rendben írja, hogy menstruál és vigyek neki fagyit mert fájdalmai vannak. Este lefekvés előtt fagyit kell egyen.

Én tényleg igyekszek megértő lenni de nekem már kezd elegem lenni. Bármit mondok sír és hisztizik, hogy nem szeretem. Én szeretem de ha nem kívánom vele a szexet akkor olyan mintha a kistesóm lenne.



Kíméljetek meg a "mi lesz ha majd szülés után elhízik" vagy a "majd ha ráncos lesz..." válaszokkal. Itt sima hanyagságról van szó.


Ő 29 éves nő én 32 férfi.


2023. márc. 7. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Annyira bírom az ilyen embereket legyen az nő vagy férfi. Azt hiszik bármi történhet egy kapcsolatban annak sosem lesz vége. Undorító hogy képesek így elhanyagolni magukat aztán ha szakításra kerül a sor megy a hisztérika a balhé hogy neked így is szeretned és kívánnod kéne a másikat. Fúj. Szerintem teljesen jogos az elvárásod és nem tudom megérteni az ember kapcsolatban egyből elkezdi elengedni magát. Miért? Miért jó az ha undorítóan néz ki és nem tud hozzá vonzódni a párja? Én sem tolerálom az ilyet és én sem hízok el kapcsolatban. Ha a mondandóm ilyen esetben süket fülekre talál és semmi nem változik akkor elválnak útjaink.
2023. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

Ilyen kérdéseknél mindig azon gondolkozom, hogy nézhet ki a kérdező. Gondolom minimum egy Ryan Reynolds.

De nem is ez a lényeg. Ha jól sejtem, már többször kérdezted ezt. Hagyd békén, és kész. Te is találni fogsz olyat, aki sportosabb, ő is talalni fog olyat, akinek úgy tetszik, ahogy van. Csodálom, hogy még neki van hozzád kedve szexuálisan, ha állandóan cseszteted.

2023. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Már megint Te..
2023. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
47%

Akkor hagyd ott.


Nekem is ismerős a sztorid, akàr #3nak.


Szarevő vagy, làssuk be.

2023. márc. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Szakíts már vele a jó Isten áldjon meg.

Nem szereted, nem kívánod, akkor minek vagy még vele? Félsz, hogy tényleg pnci nélkül maradsz? Mi miatt vagy meg vele????

2023. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem azért, de ennyi írás is elég volt ahhoz, hogy megmondjam, a csajodnak pszichés gondjai vannak, pl depressziós. Gondolom az fel sem tűnt, hogy rottyon van lelkileg.

És azzal jön, hogy nem szereted. Hát... igaza van. És ilyen "szerető" közegben nem csoda, hogy inkább zabál. Az legalább jó érzés.

2023. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem meg csak egy sima lusta disznó aki állandóan zabál és hisztizik hogy dagadtan nem kívánatos.
2023. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%

Ne vedd magadra a leszóló válaszokat. Lehet nyomni a clichéket, hogy a lelke miatt szereted és bla bla. Igen, a lelke miatt szereted, de nem a lelke miatt fogod szexuálisan megkívánni. Ahhoz szerelem kell, ahhoz meg fizikai vonzalom is.

Az, hogy valaki párkapcsolatban elhagyja magát SZÁNDÉKOSAN (tehát nem betegség, sérülés stb, mert ez persze mind kivételt képez) az lelkileg és fizikailag is belerondít a kapcsolatba. Mert ezen a ponton már tényleg csak ott tart a dolog, hogy megszokta két ember, hogy egymással fekszenek le és nem mással. Ezért nem nyavalyog bezzeg a sok “a belső számít” képzelgő?

Ha neki nem fontos, hogy te milyen véleménnyel vagy róla, akkor neked miért legyen? Még te noszogasd, hogy kezdjen valamit magával? Ugyan. Az ilyen majd talál magának hasonló kaliberűt, aki hasonlóan elkényelmesedik és majd élnek boldogan. Te meg találsz olyat, aki évek után is próbál neked tetszeni, mert nem készpénznek veszi, hogy vagy neki.

20/L

2023. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!