Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes menteni ezt a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes menteni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel egy éve vagyunk együtt, de igazán csak 2 hónapja mélyült el a kapcsolatunk. Ma a húsvéti tevés-vevésben édesanyám mondta neki, hogy ha akarja, szombaton kimehetünk együtt a hétvégi házunkhoz a szüleivel. Mondta a barátnőm, hogy ő nem tud menni a hétvégén, mert valami barátaival megy találkozni, a szüleim mondták hogy OK, rendben. Nem sokkal ezután mondta édesanyám édesapámnak, hogy akkor esetleg hívja fel a barátnőm szüleit, hátha elmennének ők négyen. A barátnőm a végét hallotta meg és ráordított anyára, hogy "Nem érted hogy nem megyek? Hagyd már az ötleteidet, a te dolgoddal törődj!" Óriási vita lett persze belőle, a barátnőmnek nem volt igaza, mert nem róla volt szó és ha róla is beszéltek volna, akkor sem normális hogy így reagáljon. Mondtam neki, hogy takarodjon el, így nem beszélhet a szüleimmel. Mi lesz később, ha most ilyen hangot mer megütni velük szembe?

Azóta hívogat hogy nem úgy értette és hogy eljönne bocsánatot kérni, kibékülni, megbeszélni, stb.

Megéri ezt a kapcsolatot menteni? Vajon meg tudjuk ezt beszélni?



2021. ápr. 4. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, hogy bal lábbal kelt fel. Lehet, hogy valami éppen felmérgesítette az eset előtt.

Senkinek nem esik jól, ha így beszélnek a szüleivel, de megbánta valószínű. Örülj, hogy most jön ki ez a"tulajdonság" és nem csak évekkel később tudod meg, hogy ilyen is tud lenni. Szerintem meg tudjátok beszélni, az is lehet, hogy ez náluk, otthon megszokott?!

2021. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég hisztisnek tűnik, de ugye ha nem próbálod meg, akkor nem fog kiderülni. Te ismered őt. Te tudod mit érzel. Amit tett, az biztos, hogy nem volt szép és be is kapcsolna a vészharang a fejemben, de én meghallgatnám.
2021. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt tuti nem tudnám elfogadni, hogy egy ilyen indokolatlan esetben, ha jól értem egy felajánlásra így reagált. Beszélj vele mindenképpen, és hallgasd meg, hogy mit mond a dologról, lehet hogy van valami más oka, hogy éppen nagyon kivolt, stb...főleg ha előttem nem volt ilyen. Ha azt érzed, hogy megértette, hogy ez mennyire nem okés, és tudjátok rendezni a dolgot, akkor tovább lehet lépni egy ilyen helyzeten, de ha nem akkor szerintem nem érdemes erőlteti a dolgot.
2021. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez piros zászló is lehet, de én azért megbeszélném vele. Főleg, hogy magától kért bocsánatot.


Az én exem is csúnyán bánt más emberekkel, ordibált ugyanígy. Engem viszont kezdetben a piedesztálra emelt. Öt év után vége lett, ahogy egyre többször én is megkaptam ugyanazt a bánásmódot, amit mások felé tanúsított.

2021. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Még csak két hónapja komolyabb a kapcsolatotok, és már most megenged magának ilyen hangnemet szüleiddel szemben. Itt nincs magyarázkodás, hogy miért. A szüleidnek nagyobb tiszteletet kellene megadnia. Főleg még most, ilyen kevés idő után. Mi lesz később, ha még közelebb érzi magához őket? Akkor hogy beszél majd velük? Meg veled?
2021. ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!