Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nyomi a csávók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nyomi a csávók többsége?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy sikerül mindig a rosszat kifognom, de már nagyon unom... Minden exem problémás volt nem kicsit, és a mostani sem könnyű eset.

Egy éve élünk együtt és kb fél év elteltével elkezdett az antidepire és nyugtatóra alkoholizálni nem kicsit. Napi 3 feles+3 sör a minimum. Egy héten egy éjszakám biztos, hogy hányás takarításával telik jobb esetben csak hallgatom. Az ággyal szemben 1 lépésre van egy szekrény amin a TV áll. Volt, hogy a helyett, hogy az ágy mellé a szemeteszsákba hányt volna inkább megpróbált kimenni a szobából közben végig hányva a padlót, ágyat és a TV-t meg szekrényt is... Van, hogy olyan szintre issza magát, hogy az önkontroll már egyáltalán nem megy és bevizel vagy sz@rik. Igen, idáig képes fajulni... Volt, hogy egy eseményen voltunk meghívásos alapon ahol vacsora és zene tánc is volt a végén kisebb beszéddel tombolával jótékonysági célra stb... Na hát ide a szülei által mentünk és ott a tombola alatt képes volt az asztal alá hányni közben vége lett a sorsolásnak és nagy lett a nyüzsgés így gyorsan kiszaladt, de nem a mosdóba a hülye hanem ki az udvarra és ott hányt hátul vagy 40 percig és ezt mindenki végig nézte... A szülei azóta 3 meghívást utasítottak vissza, mert rém megalázó volt nekik is és nekem is. Párom meg lese sz@rta. Mindezek mellett egy szörnyen lusta trehány tuskó. Nem segít semmiben. Tudja, hogy időre kell mennünk reggel én felkeltem előbb, mert gondoltam kimosok egy adagot de megcsúsztam picit a teregetéssel mert nem találta a nyomorult ruháit ami a szoba közepén volt a lavorban összehajtva és utána meg csak állt mint a f@sz és nyugodtan nézte ahogy teregetek meg nézte az órát, hogy idő van már nagyon. Nem mostam semmit inkább leb@asztam a ruhákat a lavorba és otthagytam. Később hazaesünk és mint aki jól végezte dolgát szisszent a sör én meg még le se pakoltam már teregettem meg kivakartam a lakást. Nem dolgozik mert felmondott, miután 2 hónapig rágta a fülem, hogy mondjak fel mert sz@r helyen vagyok és nehezen viseltem már. Fel mondtam rá két héttel leesett a lépcsőn ittasan és a jobb karja megsérült, így tp. A főnöke közölte 1 hét és mennie kell de az orvos minimum 2 hetet írt ki és utána 1,5 hónap torna. A főnöke közölte ha nem megy vissza akkor nincs tovább így inkább felmondott. Érthető persze, de azóta sem dolgozik és még csak nem is keregél. Én beiratkoztam felnőttképzésre és kozben dolgozom is, hogy legyen miből élni. Volt, hogy a számlákra félretett pénzt megtalálta és elitta mire hazaértem. Láttam, hogy új üvegek vannak a konyhában meg a kukában és megtaláltam a blokkot is róluk meg hát a pénz eltűnt pedig el volt dugva, de konkrétan úgy felforgatta a lakást amit előtte nap raktam rendbe, hogy majdnem elbőgtem magam. Aztán ott van még az a része is, hogy semmibe vesz. Csak akkor vagyok jó mikor ő akar valamit, egyébként meg hozzá se szóljak. Ha szexről van szó akkor szimplán csak annyi történik, hogy megmutatja az éppen merev állapotot és már szárazon tövig, jobb esetben gyorsan elsül és kész, rossz esetben sajnos szenvedek egy idő után a fájdalomtól. Ha ölelkezni akar, akkor nekem mosolyogva kell fogadnom de ha én mennék akkor elvagyok hajtva mint egy kutya, hogy hagyjam. Egész nap kint ül és nyomja a telefont meg estére bepiál utána bevágódik és jobb esetben kb azonnal alszik. 1 éve ígér egy programot amire szeretnék elmenni és azóta sem valósult meg, pedig nem drága és nincs is messze, de neki ez nehezére esik, de ha elmegyek mással, orbitális balhét csap. Utálok ágyat húzni, ha megkérem sem hajlandó rá és ma pl. képes volt megkérdezni miért nem nézem a tv-t vagy bármi, amire csak annyit mondtam, hogy valakinek ezt is meg kell csinálnia de nem flegmán inkább csak halk megjegyzésként, és ezen kiakadt meg felháborodott majd otthagyott a szokásos "szeretlek" - el. Azt hiszi ez a szó megold mindent. Az hiszi ha hoz egy 500ft-os csokit nekem mikor elköltött azon felül 20 ezret alkoholra még 20at cigire el van intézve minden és gyerekes gügyögéssel előadja, hogy ő gondolt rám stb de közbe olyat hozott amit utálok. Igen tudom, hogy ki kell b@szni mint macskát szarni de a megtakarításom a tanfolyamra ment és nincs hova mennem így most kezdhetem elölről a takarékoskodást, hogy el tudjak menni innen. Csak nem értem, hogy mit rontok el mindig, hogy ezeket fogom ki... És még csak szociális segítség sincs ilyen esetekre...



szept. 12. 19:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
56%

"A csinos nok az alfakat kedvelik"

vs

"leesett a lépcsőn ittasan és a jobb karja megsérült, így tp. A főnöke közölte 1 hét és mennie kell de az orvos minimum 2 hetet írt ki és utána 1,5 hónap torna. A főnöke közölte ha nem megy vissza akkor nincs tovább így inkább felmondott."

Ha ez ekkora visító kutya, hogy kérésre felmond ahelyett, hogy kapná a zsét, ami jár neki, akkor vajon a főnöke mekkora piás lehet, nem?

szept. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!