Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én beszéljek egy harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én beszéljek egy harmadik személlyel? (Másik nőről van szó.) Minden férfi - vagy a nagy többség - áthárítja a döntés felelősségét a párjára?

Figyelt kérdés

Volt egy ex barátnője a jelenlegi páromnak, még egészen május végéig. (Nem volt szex közöttük!) Végül engem választott. A mi kapcsolatunk - a párkapcsolati rész - lassan két éve tart. Előtte barátkoztunk, beszélgettünk.


Hétfő estére várható egy közös társaságba a találkozó egy olyan nővel, aki május 27.-én a szemem láttára "mászott rá" a páromra. Akkor úgy nézett ki, hogy vibrál a levegő közöttük és a párom is elfehéredett, mikor kérdeztem, hogy mi a helyzet.


Június 10.-én folytatódott a kálvária. Hatalmas nagy zokogásban tört ki a másik nő, azért mert rájöttem a "titokra": elfoglaltam a helyiség azon részét, amelyet igénybe vett a csábításhoz. (A konyha, ahol ételeket szolgálnak fel a társasági élethez.)


A nyári szünet után ezen a hétfőn - szeptember 2.-án - jelent meg ismét a másik nő. Hatalmas gyűlölettel nézett rám, hogy mit keresek megint a szokásos baráti körben. (A nyári társasjáték estekre a csalódás miatt nem jött el.)


Szeptember 9.-én várható este 20 és 22 óra között a folytatása a történetnek. A kérdés továbbra is az, hogy a párom miért engem bíz meg azzal, hogy vállaljam fel a kapcsolatunkat és fogalmazzam meg, mit hogyan érzek, miért érzek? Esetleg nyilvánosan a többiek előtt is? Valaki volt már hasonló helyzetben?


A félreértések eloszlatása végett: nem vagyok közszereplő típus és kerülném a kacifántos helyzeteket, de valahogy "belecsöppenek" - vagy így, vagy úgy. (Ezt tisztáztam magamban, hogy miért.)



#élethelyzet, életállapot tisztázása
szept. 5. 04:06
 1/10 anonim ***** válasza:

A társaságban nem vagytoj egytuk egymas mellett üpvw pl vagy ölelve vagy bármi higy egyerteomű lenne?

En akárkivel vagyok mindenféle haveri kör párként kezel minket. Nincsenek "magánakciók" sem.

szept. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
* a társaságban nem együtt vagytok egymás mellett ülve vagy ilyenek?
szept. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért téged bízott meg azzal, hogy segíts neki ezt megoldani mert tudja hogy ő nem tudná. Valószínűleg tudja hogy te vagy az erősebb dominánsabb fél ilyen helyzetben. Vannak olyan tipusú pasik akik nem nagyon tudnak nemet mondani sok helyzetben semmire, nem hogy egy amúgy szimpatikus csajnak aki rámászik, úgy hogy az meg is értse a nemet. Inkább szólt neked. Szerintem jól tette, nálunk is volt hasonló helyzet.
szept. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdés továbbra is az, hogy a párom miért engem bíz meg azzal, hogy vállaljam fel a kapcsolatunkat és fogalmazzam meg, mit hogyan érzek, miért érzek? Esetleg nyilvánosan a többiek előtt is? "


Megmondom őszintén, hogy nem teljesen értem ezt.

Ebben a baráti társaságban nem tudják, hogy ti együtt vagytok? Mi az, hogy téged bízott meg? Azt átvitt értelemben kell érteni? Hogy ő nem tesz semmit ennek a "problémának" a megoldása érdekében?

szept. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A párod azért csinálja ezt, mert egy gyáva senki, aki rád akarja hárítani a felelősséget. Mondd meg neki, hogy nőjön fel és vállaljon fel, ha szeret téged, ha meg nem, akkor fejezze be az időd pazarlását. Nem a te felelősséged az exszel beszélni.
szept. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellene egy ilyen férfi, mert nem hozzám való.Az alapvető, hogy ha együtt vagyunk, azt minden gond nélkül, kölcsönösen fel kell tudni vállalnunk.

Én nem fogok versengeni senkivel, azt a páromnak kell biztosítani, hogy az ő részéről le legyen védve a kapcsolat.Ebbe bele tartozik az, hogy ha kell kiáll értem, értünk, és ezt könnyedén meg kell tudnia tenni.Más esstben semmi értelme a kapcsolatnak.

szept. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
esetben*
szept. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sajnos a kezdetek nem voltak zökkenőmentesek, ezért nem tudtuk felvállalni egymást sokáig. (Április 14.-én kényszerültem egyedüllétre először, és a nyár folyamán erősödött meg a bizalmunk egymás iránt.)


Tényleg nehezen mond nemet, tipikus "jófiú". Gyakran nehéz volt megértenem, mi ez a nagy határozatlanság a részéről, de aztán összeállt az élete előttem, ahogy mesélt sok mindenről.

szept. 5. 07:48
 9/10 A kérdező kommentje:

Na, végül megoldódott a dolog. Jeleztem a hölgyeménynek, hogy együtt vagyunk a párommal és ezt legyen szíves, tartsa tiszteletben.


Egyelőre meghátrált látszólag, de nem igazán tetszik neki a dolog. (Párom nem volt ott jelen. Fáradtságra hivatkozott, stb.)


Majd alakul minden a maga útján.

szept. 10. 03:57
 10/10 Leveltetu ***** válasza:

Egy normálisabb pasi egyáltalán nem megy bele ilyen játszmákba...azok mennek bele akik nem tisztázták magukban, hogy mi a fenét akarnak...


A másik dolog, hogy miféle baráti körötök van akik ezt így tolerálják és nem szolnak rá a csajra, hogy fejezze be a hulyeséget...


A pasid meg egy puhapöcs....akármilyen multtal is rendelkezik...ez nem kifogás, hogy pasiként viselkedjen, kiálljon a párja mellett akit választott, és lepattintson minden közeledő nőt.


A csaj meg egy kígyó...megpróbálni tönkretenni valakinek a kapcsolatát csak azért mert dobva volt...


Végezetül....ha nem változik a helyzet a pasiddal....valoszínű megcsalás lesz a vége azzal a nővel akivel meccseltél....dugni fogja mind a lopott biciklit...

szept. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!