Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szabad/kell esélyt adni másnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PearlDiver kérdése:

Szabad/kell esélyt adni másnak?

Figyelt kérdés

Van egy jól működő, boldog kapcsolatod. Olyan, hogy tökéletes, nyilván nincs, de maximum ott lehet belekötni, hogy sok a különböző érdeklődési körötök.

Egy ilyen helyzetben találkozol egy ellenkező neművel, aki szimpatikus, aránylag vonzó, életkorban közelebb van hozzád és nagyon gyorsan közös hangra találtok.


Szívesen töltenél időt ezzel az illetővel baráti alapon, de tudod hogy ez féltékennyé teheti a párodat. Mi több, akár igaza is lehet, mert ha jobban megismered ezt az új embert, akit nagyon hasonló dolgok érdekelnek, nem kizárt, hogy beleszeretsz és elhagyod érte a párodat.


Ki hogyan tenne ebben a helyzetben? Elkerülnéd a kísértést? Vagy teret adnál neki és majd meglátjuk? Vagy egész más?



2016. márc. 6. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon különböző az érdeklődési körötök, az nem egy jó kapcsolat, mivel kb. semmit nem tudtok együtt csinálni, vagy beszélgetni a hobbijaitokról, maximum elviselitek, ha másik miatt belementek.
2016. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Az attól függ. Ha szeretem a párom akkor nincs nagyon miért aggódni. Találkoznék az új fiúval mert vele is jól érzem magam, de max úgy intézném, hogy hármas program legyen. Tehát nem a páromtól vonnám el azt az időt a másik számlájára.


A közös érdeklődési kör és kor egy jó alap lehet. De a szerelemhez ennyi nem elég. Ha tényleg jó és boldog a kapcsolat akkor nincs miért aggódni. Ezt magamról tudom. Voltak és lesznek is férfiak akik nem kicsit vonzottak a páromon kívül. De szerelmes a mai napig a páromba vagyok. Hiába a másik, hiába a több közös dolog, amíg ez a kapcsolatom jól működik és boldog és meg tudjuk oldani a dolgokat addig én kitartok mellette.

2016. márc. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én elkerülném, mert akadhat több ezer olyan, akivel kialakul ilyen, mint amit mondasz. Azt hiszem ott az alapvető gond, hogy ha már az a kérdés, hogy "hol a határ", akkor már teljesen mindegy, mert úgyis bekövetkezik a megcsalás. Inkább itt az a gond, hogy nincs igazi szeretet a két fél között.
2016. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én eleve nem jönnék össze olyan nővel, akivel nagyon különbözik az érdeklődési körünk.

Akivel meg megegyezik, és amúgy is boldog kapcsolatban élek vele, azt biztosan nem hagynám el másért.

2016. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem van ilyen férfi az életemben. de már évek óta,még a párom előttről. túlzottan nem ismerem, tehát amiket tudok, meg amennyit láttam, az nagyon tetszik. (de valószínűleg kicsit idealizáltam is) meg mások is mondták, hogy illenénk egymáshoz, és a személyiségünkben sok a hasonlóság.

bizonyos okokból sosem lehetett semmi, kimerült a dolog egymás nézésében.


a párommal meg sok az ellentét. sőtt..vannak viták is ebből.

de én olyan vagyok, aki nehezen megy bele kapcsolatba, ha pedig mégis, akkor az komoly.és szeretem a másikat.


így ha lehetőségem lenne sem tennék semmit az első férfival.

bár még mindig vonzó az tény. :D

de mást szeretek.

szóval kerülném.

2016. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#1 - haha


#2 - csak-egy két mellédurrantás volt a többiekkel, mi? :P

2016. márc. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem adnék teret az újnak, hanem megpróbálnám a jelenlegi páromat minél jobban bevonni az érdeklődési köreimbe úg, hogy én is jobban megismerem az övéit. Vagyis szélesíteném a közös metszetet.
2016. márc. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt választanám, akit jobban szeretek. Ha a páromba szerelmes lennék, akkor vele maradnék, a másikat pedig elkerülném. Viszont ha a másik jobban felkeltené az érdeklődésem, akkor szakítanék a párommal, és összejönnék a másikkal.
2016. márc. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ha a páromba szerelmes lennék"


Miért lennél vele ha nem vagy belé szerelmes?Függetlenül attól,hogy van-e más a képben.

2016. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!