Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a témák amiket NEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a témák amiket NEM szabad megbeszélni a pasikkal?

Figyelt kérdés

A barátommal elég nyitottak vagyunk, egyenlőre mindent megbeszélünk, viszont pont ettől félek hogy talán túl sok csajos témába is bevonom, amire nem szeretném ha ráunna.

Mit tartogassak inkább a barátnőimnek és mit mondhatok el a barátomnak?


2016. jan. 24. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd meg, hogy kövér vagy-e!
2016. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Mekkora kábelt nyomtál ki reggel.

Milyen volt az állaga és a szaga.

Milyen hüvelyfolyásod van éppen.

A segged luka hogy viszket az épp aktuális partner fertőzései miatt.

Sorolhatnám még, majd lesz még itt olyan aki ír.

2016. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Győzike, jóbanrosszban, éjjlenappalbudapest, múnika só, józsi barát, ezotévé, béna reggeli "rádióműsorok" (főleg Sebestyén Bazsika és Bochkor Gábor műsorai), dicshimnusz a vizilabdázók alkatáról, négerek agyondícsérete a farkuk miatt, feminista témák, liberalizmus dícsérete...
2016. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én mindent megbeszélek a barátommal, és cseppet sem bánja. szerintem szólna ha zavarná, vagy nem érdekelné. vagy ha nem, látszana rajta.
2016. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte mindent megdumáltam a barátnőimmel, sosem untattuk egymást. Szerintem ha majd zavarja egy adott téma, úgyis szólni fog. :)
2016. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azzal értek egyet, aki a mindenféle nem túl gusztusos testi jelenségeket említette.

Én a férjemmel szinte mindent meg tudok beszélni, de pl. azt, hogy milyen a menszeszem, na, azt a barátnőknek tartogatom, neki max annyit említek, hogy most fájósabb vagyok-e vagy sem.


Mondjuk én nem is érdeklődöm a tipikus csajos témák iránt, inkább politikáról, történelemről, gazdaságról, kultúrákról, pszichológiáról stb beszélgetünk.


Ha a barátod un valamit, szerintem azt úgyis látni fogod rajta, és akkor majd azt ne erőltesd. De egyébként az jó dolog, hogy általában jól tudtok beszélgetni.

2016. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a menszeszemről is teljes nyíltsággal tudok beszélgetni a barátommal. Az ilyen tipikus szépségápolási témák nem szoktak feljönni, de nem is vagyok az a nagyon csajos típus. De ne aggódj, majd ha valami zavarja, vagy megunja, szólni fog róla.
2016. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy kapcsolat ezert kapcsolat, mert ami erdekel, amit el akarsz mondani azt elmondhatod a partnerednek. Ha a párom azt mondja egy óriásit fosot akkor max röhögve mondom, kosz, hogy megosztottad velem. S röhögünk. 30f
2016. jan. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2016. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!