Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves pasikkal kéna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves pasikkal kéna ismerkednem, hogy végre egy komoly férfira találjak?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, de nem akarok játszani, komoly kapcsolatot szeretnék, egy biztos pontot az életemben, akinek nem csak szexre kellek és érdeklem őt. Most egy 26 éves sráccal randizom, vagyis igaziból együttvagyunk de alig keres és nem érzem azt, hogy ennek lenne bármi értelme is. Lehet paranoiás vagyok de szinte biztos vagyok benne, hogy hiába van Elvileg együtt velem, más lányokkal is ismerkedik, esetleg találkozgat is.
2015. dec. 7. 20:51
1 2
 1/19 anonim válasza:
ugyan itt biztos pont eladó
2015. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kor számit.

Ismerek olyan 40 éves fickót aki egy 17 éves életét éli..bulik,nők,sz@rik mindenre..

Ismerek olyan 20 évest aki egyetemen tanul+dolgozik és egy vállalkozást szeretne most elinditani.Komoly tervei vannak és értetten gondolkodik az életről..

Szóval az nem mond semmit el egy emberről,hogy a születésnapi tortán milyen szám van..

2015. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
ugyanitt*
2015. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem korfüggő. Én 21 éves vagyok, de ismerőseim körében, és Tinderen egyaránt látni botoxos, csodálkozó szemöldökű, csücsörítő "yolo" harmincast, és komoly kapcsolatra vágyó/évek óta komoly kapcsolatban lévő tizenéveseket. Utóbbit persze nem Tinderen. De elég nagy általánosítás lenne csak a kor alapján ezeket leszűrni.
2015. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nem a korában van a hiba.
2015. dec. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nincs korhoz kötve. Valaki 50 évesen is csajozik állandóan. Nem egy példát tudok rá. De van aki már 18 évesen elkötelezi magát, és komolyan gondolkodik. Nem kor, ember függő. Te kerested eddig rossz helyen. Bulikban biztos, hogy nem találsz ilyen pasit.
2015. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
Bármilyen korosztályban találhatnál, de neked nem ez számít, hanem hogy jól nézzen ki.
2015. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha te magad is úgy érzed, hogy találkozgat másokkal, akkor nincs meg a megfelelő mennyiségű önbizalmad.
2015. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mikor 1nap alatt 5lány ismerőst vett fel (nem kémkedtem, kint volt fb-on a falon) az azert kicsit fura. Nem számít a külső. Azon kívül, hogy nálam legyen magasabb nincs sok "igényem". Van egy egészséges önbizalmam, viszont tudom, hogy nálam vannak okosabb és szebb lányok, vagy bevállalósabbak, vagy akármi.
2015. dec. 7. 21:14
 10/19 anonim válasza:
legyenek neked is tartalékaid, haver
2015. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!