Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves pasikkal kéna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves pasikkal kéna ismerkednem, hogy végre egy komoly férfira találjak?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, de nem akarok játszani, komoly kapcsolatot szeretnék, egy biztos pontot az életemben, akinek nem csak szexre kellek és érdeklem őt. Most egy 26 éves sráccal randizom, vagyis igaziból együttvagyunk de alig keres és nem érzem azt, hogy ennek lenne bármi értelme is. Lehet paranoiás vagyok de szinte biztos vagyok benne, hogy hiába van Elvileg együtt velem, más lányokkal is ismerkedik, esetleg találkozgat is.
2015. dec. 7. 20:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A lányoknak így is mindig a min 5 évvel idősebbek felé kell venni az irányt. Közben panaszkodnak, hogy még ők sem elég érettek hozzájuk, de az, hogy a saját korosztályánál próbáljon meg boldogságot találni talán már egyből ki is van csukva.
2015. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Én próbálkoztam a saját korosztályommal de csalódás volt.
2015. dec. 7. 21:38
 13/19 anonim ***** válasza:

Fordítva is fel tehettük volna a kérdést. Hány éves lányokkal kell ismerkednem...


Igazából erre már nem nagyon tudok mit írni, mert olyan mint ha nem akarnád elhinni amit látsz. Látod, hogy mit csinál mégis vele akarsz lenni? Te is tudod szerintem, hogy nem a kor számít. És ha most én vagy bárki azt mondaná, hogy nagy eséllyel olyan lányt keres, mint te, akkor észre sem veszed. Nem értem a nőket, inkább szenvednek.

2015. dec. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Világéletemben komolyat akartam kizárólag egy nőtől,azóta sem jött össze,tehát soha.Mert komolyat akartam talán azért? Nem. Azért,mert nem születtem helyesnek...

Szóval ez emberfüggő,nem korosztály.Én mindig komolyat szerettem volna.

24/F

2015. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ha nem tudok vele valami normális kompromisszumot kötni akkor ki fogok szállni a dologból. De reméltem, higy csak a korr van a baj, nem igazá akarom felfogni, hogy mindig én nyúlok mellé:D
2015. dec. 7. 22:11
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha férfit szeretnél, akkor ne pasikkal ismerkedj, hanem férfiakkal.
2015. dec. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A barátom 23 én meg 24. Teljesen komoly srác, minden kapcsolatát komolyan vette előttem is és most a mienket is. Egyáltalán nem életkorfüggő a dolog... Sok komoly srácot ismerek a fiatal huszonévesek között is.
2015. dec. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy a koron múlik.
2015. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na ez az. Már megint a korról beszélsz. Miért nem mész még feljebb? Hátha szerencséd lesz valami 37 évesnél.
2015. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!