Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Egy komoly párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy komoly párkapcsolatban számotokra zavaró, ha?

Figyelt kérdés

Ha a nő gyakorlatilag-a ti saját szakmátokon kívül- minden téren műveltebb nálatok és intelligensebb, gyorsabb felfogású?

Ti ilyet észrevennétek egyáltalán? Hogy reagálnátok, ha igen?


2015. nov. 30. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Számomra igen. Mint mindenben, ebben is kell az egyensúly.

Ha mindenben jobb akkor nem érezném jól magam mellette, teljesen lecsökkenne az önértékelésem és úgyis szakítás lenne a vége végül, ráadásul én lennék a hibás is amiért tönkrement.

2015. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 schamuelson ***** válasza:
Én emiatt nem esnék nagyon kétségbe, mivel három olyan szakmám van, amit papírral is tudok igazolni, meg még 4-5 amiről nincs oklevelem. Meg egyébként is alaposan fel kéne kötnie a fehérneműt a hölgynek, ha minden más területen műveltebb szeretne lenni. Viszont feltételezem, ha már annyira intelligens, akkor ezt nem akarja lépten-nyomon érzékeltetni, az orrom alá dörgölni. Ha így tesz, az viszont frusztrálna. Persze, hogy észrevenném, eleve imádom az okos nőket.
2015. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem zavar, még saját szakmán belül is vannak ilyen nők
2015. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kösz ki hagyom! nem vagy te 1 kicsit egó?
2015. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4.: Hol említettem, hogy rólam van szó? Ez egy egyszerű elméleti kérdés.
2015. nov. 30. 20:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen lánynál úgysem volna esélyem:-)
2015. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
persze, h nem zavaró, ha nem ezzel henceg, meg nyomja egész nap. egyébként miért zavarna, ha okosabb egy nő?? imádnám sztem, h büszke lehetek rá, nem gyakran találni olyat, már bocsánat a hölgyektől
2015. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi programozó pár vagyunk, nálunk úgy alakult, hogy szakmán belül én vagyok a profibb. Egyikünket sem zavarja, sőt a párom nagyon büszke rám. Ezen kívül, őt intelligensebbnek tartom sok mindenben, én viszont műveltebb és tájékozottabb vagyok. 24/N
2015. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
elgondolkodtató kérdés, nincs ilyen tapasztalatom így nem tudom, hogy viselném, de ha a saját szakmámban jobb vagyok és csak minden másban "jobb" akkor lehet, hogy nem zavarna, de tényleg nem tudom...
2015. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam az nem megy olyan könnyen :D De challenge accepted! Ha mégis ilyen helyzet állna fenn, rám biztos motiválóan hatna.
2015. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!