Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bunkóság megmondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bunkóság megmondani, hogy nem becsülöm különösebben azért, amiért körülugrál, kb mindent megcsinál otthon? Tényleg meg kell ezen sértődni?

Figyelt kérdés

Már együtt élünk egy éve. Őt otthon arra nevelték, hogy kb minden házimunka a nő feladata, nekem nem is nagyon akarja hagyni, hogy bármit is csináljak. Nekem meg ez nagyon nem tetszik, pláne, hogy sokkal fáradtabb lesz, kevesebb időnk van együtt. Próbáltam beszélni vele nem egyszer, hogy osszuk el a feladatokat, de néha főzésen meg néha a bevásárláson kívül nem igazán hagy. Elvileg felfogta, gyakorlatilag meg ha csinál valamit, akkor ha mondom neki, hogy hagyja, majd én, vagy csináljuk együtt, akkor kedves mosollyal közli, hogy nem, majd azt ő. Ha én csinálok valamit, akkor odajön, azt mondja mindig, hogy hagyjam csak, majd ő, meg nem száll le rólam, amíg minimum nem csináljuk együtt.

Nekem ebből elegem van. Úgy érzem, hogy gyereknek kezel ezzel, ráadásul gyakran kezd abba átmenni, mintha nem is a barátnőmmel élnék, hanem valami háztartási alkalmazottal. Nagyon kiábrándító. Nekem társnak, barátnőmnek kell a barátnőm, nem valami szolgának.

Igazából többnyire el lehet terelni a figyelmét, ha kitartóan próbálkozom azzal, hogy ölelgetem, puszilgatom, meg ilyenek.

Tegnap viszont összevesztünk. Töröltette az elmosott tányérokat (amikor mosogatott, akkor közben megcsináltam volna, de nem hagyta), mondom jó, kicsit kizökkentem ebből. Megyek mögé, puszilom, csókolgatom, ölelem. Nagy nehezen rávettem arra, hogy tegye le egy kicsit a cuccokat, forduljon felém rendesen, csókoljon meg. Na én erre őt felemeltem, elcipeltem a kanapéra. Egy ideig ott jól elvoltunk a kis ölelésekkel,puszikkal, miért ne alapon kezdeményeztem nála egy kis szexet. Egy ideig benne is lett volna, erre random közölte velem, hogy hát ő menne vissza törölgetni, majd utána erre visszatérünk, nagyon megkívánt. Én meg hát marasztaltam, hogy ráér az szex után is, simogattam, stb. Na erre kiakadt, elkezdett velem veszekedni, hogy szálljak már le róla, és arra jött ki az egész, hogy én nem becsülöm meg azt, hogy mennyi mindent ő csinál. Én meg hát megmondtam neki, hogy amúgy ezt így ebben a formában tényleg nem értékelem ezt, már ezerszer megbeszéltük, hogy beosszuk a feladatokat, ő meg nem hagy nekem semmit. És hogy jobban tudnám értékelni, ha tényleg barátnőként viselkedne és nem így. Erre berágott, hogy oké, akkor ő nem csinálja meg, amit elkezdett, majd sírva elvonult a dolgozószobába, ott is aludt a vendégágyon, hozzám se szólt azóta.


szept. 9. 17:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
21%

2: buta csicska mert hazias? Gondolkozz mar egy kicsit 😅

Kerdezo, te meg nemhogy orulnel hogy ilyen, mai vilagban lasszoval kell fogni olyan not aki meg hazias...

szept. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#11 Minek örüljek ezen? Annak, hogy jajj, de jó soha sehová nem tudok menni a barátnőmmel, mert marha sürgősen házimunkát kell csinálnia egyedül (mert nekem nem hagyja), aztán mire végez, már vagy nagyon fáradt, vagy már amúgy is késő van? Ahogy mondtam, nem háztartási alkalmazottat akarok magam mellé, hanem egy társat. Biztos nagyon örülne sok szerencsétlen suttyó annak, hogy soha semmit nem kell csinálnia, meg kb semmibe nem kerül, hogy barátnője van, de én nem ez a típus vagyok. Nem ingyen cselédként tekintek a páromra.

Azt meg mondjuk végképp nem tudom elképzelni, hogy mégis milyen ember örülne annak, hogy a párja az előjáték kellős közepén felpattant, hogy hopp, még be kell fejezni valami házimunkát, majd utána folyt.köv...

szept. 12. 14:35
 13/14 anonim ***** válasza:
Hat mondjuk ja o tulzasba vitte 😂😂😂😂😂 zsak a foltjat
szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Fizess akkor takarítót, ő úgysem fog leállni. Azt meg biztos értékeli ha valaki normálisan megcsinálja helyette.
szept. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!