Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel neten ismerkedtem meg. Már egy fél éve beszélgetünk, bevallotta, hogy szeret, én is szintén. Nagyon sokat beszélgettünk, már telefonon is, csak van egy kis bökkenő. Ő nem magyar, külföldön lakik (EU-s, de nem szomszédos ország) és így még találkozni sem tudunk könnyen. Ő megígérte, hogy el fog jönni, de a munkájából adódóan ez jelenleg nehéz lenne.

Az utóbbi időben pedig nem ír már SMS-t minden nap, persze heti szinten ír és felhív egyszer-egyszer. Én megkérdeztem, hogy mi a baja, de azt mondja semmi. Legutoljára, amikor felhívtam, azt mondta dolga van, úgyhogy le kellett raknia.

Viszont én ezt már nem bírom! Folyton sírok. A szüleim ráadásul nem is tudnak erről, mert ha elmondanám, tuti azt mondanák, hogy hogy lehettem ilyen hülye, hogy beleszerettem egy ilyen fiúba. Úgyhogy most azt hiszik depressziós vagyok, hogy mindig sírok. :S

Csak a barátaim tudnak róla.

De most mi tévő legyek?? Kérlek adjatok valami tanácsot, mert én ezt nem bírom tovább!!


2010. nov. 3. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
nem ertem hogy mi a baj? az hogy a fiunak valami dolga volt,es nem tudott veled beszelgetni??
2010. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress egy magyar pasit, vagy törődj bele ebbe a helyzetbe.
2010. nov. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. válaszoló:

Az, hogy már ritkábban jelentkezik, nem is törődik vele - még annyira se mint eddig!


"Ma reggel felkeltem, és beláttam, hogy az érzéseimet, és a múltamat nem tudom megváltoztatni. Nem is akarom! Kész vagyok arra, hogy továbblépjek!" :) Te is próbáld meg ezt tenni. Törődj bele, hogy távkapcsolatban nem lehet élni. És így csak magad ostromolod! MAGADNAK teszel rosszat a semmiért.

Sok szerencsét! :)

2010. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!