Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Depressziós vagyok, a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós vagyok, a kapcsolat jó, de bennem hiba van.Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Eddig abban az időben amíg együtt töltöttünk időt(napokat is), beszédes, élettel teli voltam,pozitív voltam. Viszont utolsó előtti talinknál az utolsó 1 napban már éreztem uogy kezd eluralkodni rajtam az irányíthatqtlan rosszkedv, kedvetlenség, rossz közérzet még enyhén, ráfogtam arra hogy fáradt vagyok Aztán amikor elmentem tőle, éreztem hogy engem ez a kapcsolat csak mégjobban lehúz, nekem nem való kapcsolat. Pedig semmi probléma nincs vele, jóember, kedves, szeret, kimutatja a szeretetét, törődik velem, az első vagyok számára, külsőre-belsőre tetszik. még enyhén, ráfogtam arra hogy fáradt vagyok. Mostani talinkra is full lehangoltam jöttem, de már elrejteni se tudtam, az első pár órában unottabban beszéltem, aztán már beszélni se volt kedvem, szendvedtem, fetrengtem az ágyban és nem éreztem jól magam vele. Úgy érzem ha egyedül lennék és szakítanék vele, lenne elég időm saját magamra, eleget tudnék magammal foglalkozni, lenne szabadidőm, és azt csinálnék amit csak akarok.


De tudom hogy megegy ilyen tökéletes embert nem találok, szóval várna rám az örök szingliség, pedig még nagyon fiatal vagyok. De egy ilyen pasi után nekem már nem lenne elég senki, és nem is vágynék senkire mert egyébként szeretem őt.


Azonban magamat se akarom egy olyan ba erőltetni hosszútávon ami tudom hogy csak tonkretesz(persze ez az én hibám)

És az ő idejét se akarom húzni az önbizalomhiányommal, depressziómmal


aug. 30. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Vagy elmész szakemberhez és folytatod a kapcsolatot, de tudatod a férfit, hogy nem jól vagy, vagy szakítasz és pszichológushoz jársz míg nem leszel jobban.
aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
En pazichologushoz mentem, bar nekem mar az osszejoves elott voltak problemaim. Mar az elso beszelgetes alkalmaval elmondtam neki mindent, nyilt lapokkal jatszottam. Velem maradt, immar 3 eve. Vannak nehezebb es konnyebb idoszakok (szamomra; a kapcsolatunkban nincs ilyen), most kezdek a teljes gyogyulas utjara lepni.
aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%
Nem o az igazi, ha mellette nem marad idod sajat magadra, vagy csak kevesebb idot kene egyutt toltenetek.
aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha tényleg szeretnéd őt akkor nem titkolnád, hogy rossz passzban vagy és nem keresgélnél kifogásokat miért nem talizhatsz vele, miért nem lenne működőképes a kapcsolat hiszen adna neked törődést, támogatást, erőt, szeretettet. Te inkább elfordulsz tőle és egyedül az jár a fejedben, hogy életed végéig egyedül maradnál ha őt kidobnád. Ez nem szerelem részedről irányába! Szóval inkább szakíts, gyógyulj meg és csak aztán ismerkedj másokkal újra!
aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!