Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi volt az a pont ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi volt az a pont ahol azt mondta a párjának hogy vége?

Figyelt kérdés
Mivel telt be a pohár?

aug. 29. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Volt egy banális vitánk, belém kötött hogy miért nem mondtam meg azonnal hogy finom lett-e a kaja amit másnap reggelre csinált, miért akarom gyorsan fél perc se) megkóstolni újra.


(Talán mert normális véleményt akarok mondani, ha már dolgoztál vele...?)


Retardáltnak hívott, felemelte a hangját, és sírva aludtam el.


Nem is az volt a fő töréspont, hogy ez így megtörtént, hanem az, hogy nem erre gondoltam: "bammeg, ez meghülyült", hanem "bammeg, már megint"


Oké, értem ha valaki stresszes, azt is ha több dolog miatt. Azt is, ha mentális és hormonális bajai vannak. Szar helyzet, nem jókedvéből történik.


De azért ha van egy fikarcnyi önbecsülésem, akkor nem tűröm, hogy így bánjanak velem.


Nem akkor mondtam ki a végét (sajnos be kellett vonnom a szüleit is, mindkettőnknek kellett a segítség, neki lelkileg, nekem az elszakadáshoz) de akkor tettem magamnak ígéretet, és gyorsan be is tartottam. Eljöttem.

aug. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Az én kapcsolataim általában ugy érnek véget hogy a másik szakítást provokál. (Eddig senki nem állt elém őszintén szakítva, az osszes kapcsolatomban a pasik egyszeruen addig feszítették a húrt hogy egyszerűen kényszerítve voltam szakításra.


Ez pl olyanok hogy vagy nőztek ha nem volt elég ennyi szakitani akkor megcsalt inkább. (Hova aláztassam magam tovább akkor?)

Volt aki terrorizált "csak", másokat dicser engem lenyom talonozik, másokkal kedves velem szemét, nem ér hozzám, nem beszél velem, (együtt éltünk..), aztan kezdett randizgatni is illetve a képembe vágott olyat hogy legyunk csak szexkapcsolatban. Na ott ez volt az i-n a pont, megint hova aláztassam még magam tovább? (Lett másik barátom aki imád es kimentett ebbol. Akkor kapart volna vissza az előző letagadva amiket mondott meg gázlangolással, hát elküldtem a tudja hova.)


Vagy volt aki megbagressziv támado fenyegető lett féltékenységre fogta ugyan, de bakker ha "ver" , kést fog mrg ezek, akkor mégis mit akar tolem? Igy ott is lépnem kellett a francba. Más választást nem hagyott. Nem szívesen nyiratnám magam ki.


Mindegyik eléri hogy szakítsak ha akarok ha nem. Mindig az lesz amit ők akarnak. Hogy elhúzok.


Fordítva hogy egyszer is az lett volna amit én akarok, még nem volt.

aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 4 napra bezárt a lakásba és elvitte a telefont a laptopot, leszakította a vezetékes telefont, hogy ne tudjak szólni senkinek. Pedig ugyse volt ott senkim, Németországban éltünk akkor.
aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

#3 Jesszus :c Mi lett végül? Kiengedett, vagy tudtál valahogy kommunikálni valakivel?

(Bocsi, csak nagy félelmem ez. Tuti vertem volna a csöveket, vagy kivertem volna az ablakot, vagy akármi)

aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#4

Kiengedett. Jól vagyok. Verekedés nem volt. Elváltunk. De azóta báhol éljek dugdosok telefonokat, meg több kulcsom is van a zárhoz

aug. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez olyan zavaró vagy fájo hogy ha normálisak akkor elérik hogy beleszeretek ha meg nem akkor elérik akarmit is terveztem volna de elérik azt hogy otthagyjam.


Igy teljesen olyan mintha a másik irányitana csak. Én meg semmilyen ráhatással nem tudok lenni.

Ezt mai napig se tudtam megoldani sajnos.


Ha vki nem akar engem ha fejen állok se fog szeretni, ha vki utál vagy bántalmaz, ha fejen állok se fog változni.


Életem kuldetése talán hogyan irányitsam én a másikat es ne ők engem. (2.)

aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a szomszéddal kúrt
aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#2 és benned nem lehet hiba, hogy mindig az "ilyenek" találnak meg?
aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kérdésemre azt válaszolta, hogy az a pasi cserélte nemrég az olajat a kocsijában, akiről hónapokkal korábban már kiderült, hogy vele csalt engem, miután tőlem könnyes szemmel kért időt, hogy rendezhesse a gyerekei és a saját életét. Én persze ezen rendesen meglepődtem, ő viszont végig bizonygatta, hogy nincs ebben semmi különös, és egyébként is mondta ezt már nekem korábban, szóval ne legyek ilyen izé...
aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9

Gondolom az olajért is természetben fizetett

aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!