Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Nemrég összejöttem egy lánnyan az az 4 napja járunk erre ma azt mondta hogy figyeljek nem tudja még azt mondani hogy szeret se leírni de több vagyok mind egy barát bejövök neki de még nem érzi azt és hogy neki idő kell hogy úgy érezzen meg hogy nem akar csalódást okozni nekem...Mivel eléggé sokáig győzködött mire nehezen rámondtam hogy oké próbáljuk meg...

De ezt most furcsálom mikor vele voltam ilyen kislányos hangon mondja hogy ilyen rózsaszín minden és fura érzés ilyen a szerelem? mondom igen erre ő akkor most szerelmes vagyok... de ezt tényleg így volt meg olyan aranyosan rámmosolygott utána ezért jegyeztem meg ilyen jól... De most megilyedtem hiszen tényleg sokat szenvedtem és ő azt mondta hogy én kellek neki nagyon hosszú távú kapcsolatra...

Én megtezsek mindent ami tőlem telik hogy boldog legyen melettem és ezt tudja is ...


Mit gondoltok szerintetek? mennyi esélye van annak hogy mégsem fog megszeretni? Most ezzel nagyon megilyesztett hiszen tényleg sokat szenvedtem edig mindegyik kapcsolatomban csak csalódtam és hát ebben most nem akarok...

a lány 18

én 19 vagyok

köszi a válaszokat előre is....


2010. nov. 2. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után nem lehet szerelmes az ember.
2010. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nah igen tom de vagy 2hónapba telt mire meg győzött próbálkozott minden odavolt értem nagyon szinte minden nap találkoztunk erre most ezzel meglepett nagyon és már az alatt a 2 hónap alat nem is egyszer mondta hogy szeret meg kellek neki stb...
2010. nov. 2. 19:36
 3/5 A kérdező kommentje:
+ amennyit erősködött hogy igent mondjak hát sztem azt senki nem tette volna meg és ezek után meg ezt mondja és ezt nem tom hova tenni:/...
2010. nov. 2. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Össz vissz annyit tudok mondani passz...

szerintem vigyázz vele de ne légy nagyon vissza húzódó se...

egyik haveromat is át vágta egy csaj így...

Elég rafináltak a nők...engem is dobtak...azért nincs is már egy jó ideje...szerintem a nők csak az ágyban tudnak jók lenni XD

2010. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hm nah jah ott aztán nagyon jókxd:D... de komolyan ény tényleg egy komolykapcsolatot szeretnékés hosszú távra a lány is tudja meg hát azt mnodja hogy ő is ilyet akar.. remélem nem ver át ..habár hiszékeny vagyok az a baj amit eddig előszeretettel használtak ki de ő ezt még nem tudja szerintem... nade most megpróbálok pozitív maradni és majd kiderül mi lesz és rem megfog szeretni...
2010. nov. 2. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!