Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszélgessek vele erről? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgessek vele erről? Vagy rendezzem el magamban?

Figyelt kérdés

Annyira hülyén érzem magam... Lassan fél éve tök jól megvagyunk a párommal,harmonikus minden,idill,stb. Mégis néha olyan furán érzem magam,egyfajta félelemérzetem is van,hogy valamit rosszul csinálok,vagy félek elmondani,ha van valami problémám. Eddigi párkapcsolati próbálkozásaim kudarcba fulladtak,bár egy ideig mindig volt boldogság,egy idő után elromlott,hiába próbáltam meg mindent,hogy jó legyen. Talán az előző rossz élményeim miatt is félek ennyire... Mindig olyankor törnek rám rossz érzések,ha távol vagyunk(legtöbbször csak hétvégente tudunk találkozni),amikor együtt vagyunk,semmi bajom. Szerencsére nincs féltékenység jelen a kapcsolatunkban,kivételesen ettől nem félek. Egy dolog van amit nehezen kezelek és az a fű... Nem tudom,hogy hogy viselkedjek ezzel kapcsolatban. Ha hárpiaként mászkálnék utána,akkor csak azt érném el,hogy titkolózna. Ráhagyni meg nem akarom. Már egyszer beszéltünk erről,hogy jó lenne,ha hanyagolná a dolgot,egy ideig nem is élt vele,de most a múlt héten megint legalább 3 alkalommal beszívott... Mondjuk nem durván,már nem azért hogy mentegessem,csak a miheztartásvégett... Szóvá tettem neki,megint megígérte,hogy távol tartja magát a dologtól... Mit csináljak? Ez az utóbb említett dolog csak a jéghegy csúcsa,a többire is kérnék valami épkézláb tanácsot:) Beszéljek neki a félelmeimről? Vagy az nyavalygás?:P

21L,párom 23F


2011. nov. 14. 23:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Te választottad őt. Fogadd el vagy szakíts vele! End.
2011. nov. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azt javaslom beszéljétek meg. Én is szívogatok néha de egyik b.mőmet sem zavarta. Az alkoholnál veszélytelenebb dolog, akár ki akár mit mond. 23f
2011. nov. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én is tudom milyen a fű,próbáltam már,nem az a baj,hogy néha-néha él vele. De az igenis zavar,ha az együtt eltöltött idő minőségét lerontja,ugyanis olyankor nincs topon,hogy úgy mondjam... Fáradt és nem lehet vele mit kezdeni. Ez zavar.
2011. nov. 14. 23:38
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Na a sok füves... Zsák a foltját... Költsétek csak erre a sok szarra a pénzeteket:P
2011. nov. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

második vagyok


Hát igen, nem mindenkire ugyanúgy hat. Én ilyenkor aktívabb vagyok (szex terén). Sokkal jobban kívánom ilyenkor, tovább bírom, nagyobb élmény stb... Idővel majd alkalmazkodni fog hozzá. Nem is lehetlesz látni rajta, hogy tépett-e.

2011. nov. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsó,sajnálom,hogy ilyen korlátolt vagy,hogy csak ennyit szűrsz le a mondókámból. Nem vagyok füves,és mivel kipróbáltam,rá is jöttem,hogy nem is akarok az lenni,mert baromság az egész. A párom is ettől függetlenül értékes ember és hálistennek nem költi a pénzét,hanem csak akkor él vele,ha haverok behívják(mondjuk ettől függetlenül ugyanolyan hülye...namindegy)... Szóval inkább a kérdésre válaszolj,vagy maradj csöndben. Köszi!
2011. nov. 14. 23:50
 7/16 A kérdező kommentje:

Bocs,utolsó előttinek szólt:D

Amúgy régen nagyon rendszeresen füvezett,örültem neki,hogy mikor mi összekerültünk,ez már csak a múltja volt...de sajnos egyik haverja rákapott,ő meg nem mond nemet. Ő is úgy van vele,hogy múló szeszély nála,nosztalgia,remélem meg is marad annak...

2011. nov. 14. 23:52
 8/16 anonim ***** válasza:

Sok szarra? tudatlan vagy. Nem reklámozni akarom, nem akarok senkit buzdítani a fogyasztásra, de szerintem csak annyit tudsz róla, ami a médiából jön. Érdekes módon sok országban orvosi receptre kapható. Rengeteg dolog kezelésére jó pl: inszomnia, étvágytalanság, zöldhályog stb...

A történelem során még senki nem halt bele. Tuladagolás esetén egyszeűen elalszol, majd kipihenten ébredsz. Az emberek nagy része annyit tud róla, hogy kábítószer és egy kalap alá veszik a heroinnal például, holott köze nincs a két dolognak egymáshoz.

2011. nov. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ja és kérdező: bocs az off-ért
2011. nov. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én anélkül is jól érzem magam. Elég szomorú, hogy valakinek fűre van szüksége a jókedvhez. Miért lennék tudatlan?:D Azért mert nem költöm a pénzemet felesleges dolgokra?:D
2011. nov. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!