Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi dobhatna fel most? :/

Figyelt kérdés

Közeleg a szülinapom, és 100 százalékig biztosra mentem, hogy a barátom meg szeretné kérni a kezem, és vesz nekem egy gyűrűt. A bátyja elárulta, hogy ne számítsak rá, mert egyrészt teljesen mást vett, másrészt ő még nem áll készen ilyesmire :S

Totál magam alatt vagyok, mert már nagyon beleéltem magam...

Van valami tippetek, hogy ne legyek csalódott érzésem? :/

21/N


2010. nov. 2. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Számíts arra, hogy nem kapsz semmit. Bizonyára kapsz, de ha ezt meséled be magadnak, akkor az a valami amit kapsz is több a semminél. Én mindig ezt csinálom szülinapok előtt, aztán volt, hogy bejött, mert nem kaptam semmit.


Mellesleg ne keseredj el, hogy most nem jegygyűrűt kapsz, majd eljön annak is az ideje. Attól, hogy nem vesz el ilyen fiatalon, még szeret.

2010. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mégis miből gondoltad, hogy megakarja kérni a kezed? Ne legyél ilyen, én tuti menekülnék a barátod helyében..remélem őt nem nyaggatod ezzel.. Meg egyébként is, 21 éves vagy, nagyon ráértek még, mert ezek szerint nem tart még ott a kapcsolatotok.
2010. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Futurare ***** válasza:

Az egyik véglet, hogy valaki 25 évesen még 114-16 éves párt keres magának... és talál.(:S)

A másik meg az, hogy 19 évesen eljegyzik.

Mondják, hogy ilyenkor nem késő és nem is korai a dolog, de lehet, hogy te, vagy a barátod nem álltok készen.

2010. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igaz...nem is értem miért gondoltam...


Köszi nektek!

2010. nov. 2. 20:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!