Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondanátok el a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok el a párotoknak,hogy szeretnétek pár hetet nélküle és a gyerek nélkül eltölteni?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani a párom, de jól esne kicsit most nélküle és a gyerek nélkül ki pihenni magam , mert úgy érzem kezdenek az agyamra menni.Szeretem őket, de jól esne kicsit kikapcsolódni.

#egyedül #pihenés #párom nélkül
aug. 19. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Én sehogy mivel nekem ez nem lenne pihenés. Ill nem ez a pihenés.

Gondolom lehet szubjektív véleményem.

aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg felajánlhatod, hogy melyik héten lesz közös nyaralás, melyiken vállalod át a gyerekeket egyedül, hogy ő is tudjon magában pihenni, és melyik lenne jó neked a saját pihenésre.
aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Ezt sajnos nem tudod úgy mondani, hogy ne essen rosszul a feleségednek. De ha figyel rád, akkor biztosan ő is érzi, hogy valami nem oké veled.

Én azt gondolom, hogy hosszú távon a tiszta, egyenes, őszinte kommunikáció a legjobb. Akkor is, ha rövidtávon kellemetlenséget okoz.

aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok a feleség!
aug. 19. 15:24
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Uh, ilyet én is annyira akarnék. Legszívesebben lelépnék egy másik világba néha, ahol minden ideális, senki nem csesztet, semmi felelősség, semmi kötelezettség.

De nem tehetem..

41N

aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Sehogy, mivel nem szeretnék ilyet, és a felségem se szeretne ilyet.


Inkább azt kellene megbeszélned a férjeddel, hogy vegye ki a részét a munkából, ami miatt te menekülnél már.

aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
"Szívem, rettenetesen fáradt vagyok, nagyon nagy szükségem lenne néhány nap, esetleg 1-2 hét egyedüllétre. Tudnál ebben segíteni?"
aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, értem. A lényegen nem változtat. Rosszul fog esni a párodnak, de ha figyel rád és társként van melletted, látnia kell hogy elfáradtál. Én januárban húztam el 2 napra egy kis Balaton melletti vendégházba. Annyira jól esett, hogy 2 napig nem akart tőlem senki semmit... Naná hogy nem esett jól a férjemnek, de megértett és támogatott.
aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igy ahogy leirtad.

"Szeretnék néhany napot egyedül tölteni, kipihenni magam. Természetesen kölcsönösen gondoltam, igy te is nyugodtan menj el annyi időre, mint én".

aug. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem minden évben van egy olyan hét mikor gyerek férj mentes vagyok

egyszerűen szükségem van rá.


ö dolgozik és van szabad ideje év közben, nekem nincs én ezt az egy hetet kértem - ekkor elutazok valami szép helyre pihenni - országon belül persze :)

aug. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!