Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az új párom folymatosan velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új párom folymatosan velem akar lenni és nem enged csak a gyerekekkel. A gyerek az első vagy engedjünk neki?

Figyelt kérdés

Az új párom folymatosan velem akar lenni és nem vagy nagyon ritkán enged csak a fiaimmal lenni. (10 és 17 évesek). Ezér a gyerekek már nem kedvelik. Ő azt mondja, hogy NE A GYEREK döntse el azt hogy kivel akar lenni. Mi vagyunk a pár és jöhetnek hozzánk.. Én úgy tudom, hogy ha már csak 2 hetente találkozunk egy hétvégén, akkor hadd döntem el (és a gyerekek is) hogy kivel szeretnének lenni..

Várom a válaszokat! Üdv mindenkinek, Attila


júl. 25. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most csak provokalni akarsz, ugye?


Szerintem elég felnőtt ember vagy ahhoz, hogy ezt magad is el tudd dönteni. Ha annyira szerelmes vagy, hogy emiatt hajlandó vagy háttérbe rakni a gyerekeket, akkor hajrá. Ha zavar téged, hogy beleszól abba, hogy mikor találkozz velük, akkor meg nem egymásnak vagytok teremtve, keressen gyerektelen pasit.

júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hetente látod a gyerekeket és ennyit nem bír ki? Ha hagyod el fogja érni hogy a gyerekek megutáljanak és nem fognak hozzád menni. Soha ne válaszd a család helyett egy új nőt ha egyszer a családod szeret. Ez is csak a sz*rt kavarja.
júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Neki is veluk kéne lenni.
júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeid az elsők. Aki ezt nem képes felfogni, az ne kezdjen szülővel.
júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Nekem erről az a véleményem, hogy mindkét oldalnak törekedni kell a kompromisszumra és az arany középutat kell megcélozni.


Ha csak kéthetente egy hétvégét vagytok együtt, akkor jogos, hogy a gyerekeid szeretnének közös programokat csak veled.Amúgy is teljesen jogos.


Amit én viszont furcsállnék ebben a felállásban is az, hogy ha mondjuk teszem azt együtt élsz a nővel, és a gyerekeid kijelentik, hogy csak akkor mennek el hozzád, ha a nő minden alkalommal elmegy addig otthonról, ugye a saját otthonából.Na ez már mondjuk durva lenne azért.

De az teljesen rendben van, hogy ha bármikor is nálad vannak a gyerekek, akkor szeretnének veled programokat csak veled.Mondjuk pár órára egy séta, fagyizás, alkalmanként egy nagyobb program, mondjuk strandolás, ilyesmi.

júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez nem kamu, akkor kedves Attila rakd ki ezt a nőt, mert a gyerekeid meg fognak utálni miatta!

Mindig a gyerek az első! 5 évig neveltem egyedül a fiam, de senki miatt nem szorítottam volna háttérbe

júl. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!