Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Honnan tudom, hogy lépnem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy lépnem, válnom kell?

Figyelt kérdés
Mindent felépítettünk. Házasság, ház, gyerek. Nagy szerelem volt…De utólag visszagondolva mindent az én húzó erőmmel. Mára elértük, hogy folyamatosak a viták, nem tölti velünk a szabadidejét inkább PS ezik… Lassan 2 éve minden 7végén nyíltan kommunikálom felé, hogy mennyire magányos vagyok.. önismeret, edzés, suli, mindent megtettem, hogy kívánatos legyek, szeressem önmagam stb… de észre sem vesz. Nem dicsér nem visz sehova, nem kedveskedik, nem kezdeményez és ha kérdem miért nem szexelünk a válasz, hogy hárpia vagyok ő fáradt és ne panaszkodjak folyton… De szeretem ezek ellenére is. Szeretem a házunk és a gyerekünk. Mit tennétek?

júl. 19. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez bőven az a kategória, hogy válni kell. A gyereked abban nő fel, hogy magányos vagy és az apja szerint hárpia. Nem jó ez neki egyáltalán.
júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Akkor húzza a facára a PSt, te meg add be a válópert!
júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 gergelice16 ***** válasza:
69%
Egy házasság csak akkor működhet, ha abba mindkét fél belerakja az energiát. Én a helyedben beszélnék még egyszer a pároddal, elmondanám neki az érzéseimet, meghallgatnám az ő baját, majd ha úgy tűnik, hogy tényleg rajta csúszott el a dolog, azt mondanám neki, hogy ha nem hajlandó energiát befektetni a házasságba, akkor nekünk is és a gyereknek is jobb, ha külön élünk. A lényeg, hogy ne letámadd, hanem próbáld vele higgadtan megbeszélni a dolgokat, és hallgasd meg az ő oldalát is. Az is lehet, hogy azért nincs szex, mert valami miatt megsértődött, de nem annyira fejlett érzelmileg, hogy ezt elmondja neked.
júl. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megpróbálom újra és újra. Szó szerint csendben ül nem reagál nem mond semmit majd én örülök, hogy elmondtam majd szépen változik, de semmi sem történik. Értem, hogy nehéz neki sokat dolgozik, adtam neki helyet és időt a játékra, de most már az összes szabadideje erre megy el…. És nem érti mi ezzel a bajom….Neki a viták miatt nincs kedve szexelni…de a viták nagy része azért van mert én szeretnék szexelni és nagyon rossz, hogy ő semmilyen jeléz nem mutatja ennek…
júl. 19. 15:17
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Dobd a konzolját egy kád vízbe, akkor biztosan mondani fog valamit. Viccet félretéve 1.fenyegetés válással, 2.válás.
júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha már megszületett ez a kérdés, lépni kell.
júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Psen kívül mit csinál még?
júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Minek akarsz ilyennel szexelni? téged felizgat vmi gépezős pali aki le se ejt?
júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem mindig volt ilyen. Ps en kívül dolgozik füvet nyír .. V valamelyik nap azzal telt be a pohár hogy megkértem ne menjen a barátjának segíteni hanem maradjon velünk délután de itt hagyott minket annak ellenére hogy sírt a gyerek utána.. annyira akarta babánk most mèg is alig van vele..
júl. 19. 19:20
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
A legtobb pali rühelli a családosdit. Ez csak arra jó hogy rabszolgának leköthessen egy embert aki ezutan ugyse tud pattogni aehova csak ő.
júl. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!