Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Honnan tudom, hogy lépnem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy lépnem, válnom kell?

Figyelt kérdés
Mindent felépítettünk. Házasság, ház, gyerek. Nagy szerelem volt…De utólag visszagondolva mindent az én húzó erőmmel. Mára elértük, hogy folyamatosak a viták, nem tölti velünk a szabadidejét inkább PS ezik… Lassan 2 éve minden 7végén nyíltan kommunikálom felé, hogy mennyire magányos vagyok.. önismeret, edzés, suli, mindent megtettem, hogy kívánatos legyek, szeressem önmagam stb… de észre sem vesz. Nem dicsér nem visz sehova, nem kedveskedik, nem kezdeményez és ha kérdem miért nem szexelünk a válasz, hogy hárpia vagyok ő fáradt és ne panaszkodjak folyton… De szeretem ezek ellenére is. Szeretem a házunk és a gyerekünk. Mit tennétek?

júl. 19. 14:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
2 éve magányos vagy mellette, de egy babát azért bevállaltál vele? Sosem értettem ezeket a szitukat. Én válnék, nincs az a pénz, hogy egy olyan férfivel maradjak, aki semmibe vesz. 33/N
júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Félre érted a babánk 3 éves. Rosszul fogalmaztam… Nagy szerelem volt a miénk és nagyon akartuk évekig vártunk a gyerekre. Lassan 10 éve vagyunk már együtt.. ezért olyan baromira nehéz, hogy várom mikor lesz olyan mint kb a gyerek előtt…
júl. 19. 20:14
 13/14 anonim ***** válasza:
70%
Mindenekelőtt, a 3 éves nem baba. Amúgy meg ez a morzézós troll aki normális központozás helyett ezer pontokkal tagolja a mondatait. Mindig ilyen hülye kamukérdéseket ír.
júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Jó várakozást kívánunk neked, soha nem lesz olyan mint a gyerek előtt volt. Sajnálom!
júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!